Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Narodowe 3 Maja

23

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba zaprasza na obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Narodowe Trzeciego Maja.

piątek, 2 maja:

godz. 12:00

– Uroczyste wciągnięcie Flagi Państwowej na maszt na Placu mjr. Gryczmana i rozdanie flag mieszkańcom miasta i gminy

– Gra terenowa „Biało-czerwona: Wehikuł czasu” dla dzieci, młodzieży i mieszkańców prowadzona przez nowodębskich Harcerzy na Placu mjr. Gryczmana.

godz. 16:00

– Pokazy Straży Pożarnych na Stadionie Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji

godz. 19:00

– Koncert galowy z okazji jubileuszu 15-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Dębianie” na tarasie Samorządowego Ośrodka Kultury

– Otwarcie plenerowej sceny artystycznej SOK

sobota, 3 maja:

godz. 10:00

– Turniej koszykówki ulicznej „Streetball 2014” na boisku „Orlik” przy Pływalni Krytej

godz. 11:45

– Koncert okolicznościowy Orkiestry Dętej w kościele Matki Bożej Królowej Polski

godz. 12:00

– Złożenie kwiatów przy Tablicy Konstytucji Trzeciego Maja i uroczysta Msza św.

godz. 18:30

– Otwarcie wystawy „Sukienki Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej” w Samorządowym Ośrodku Kultury

godz. 19:00

Koncert kameralny w wykonaniu Krakowskiego Zespołu Kameralnego w ramach Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej „Margaritae Baroci” w sali widowiskowej SOK (darmowe wejściówki można odbierać w sekretariacie SOK od 28 kwietnia w godz. 8-18 do wyczerpania miejsc). Szczegółowe informacje na temat koncertu: TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach!

swietamajowe2014

Źródło: UMIG

23 KOMENTARZE

  1. jak zawsze dno.. ja wiem, że Ordon i Żołądź nie potrafią zrobić plant i koziołka oraz nie ogarniają zalewu. Ale zwykłą imprezę na majówkę to już by mogli zrobić, żeby było ciekawie. A tu jakaś popelina.. Co za goście…

  2. Ja osobiście uwielbiam coroczny element programu czyli WCIĄGNIĘCIE FLAGI NA MASZT. Jak nasz kochany Wiesio pięknie ją wciąga na maszt. Jak on cudownie to robi. Warto w ten wolny od codziennego kieratu dzień przeznaczyć na to by pójść i popatrzeć jak Wiesław Ordon – Burmistrz, wciąga flagę na maszt. Ja się wzruszam zawsze. Ehhh aż mi łezka poleciała.

  3. Zróbmy to sami 2-go zbierzmy się ( gdzieś ) wystarczy radio trochę alkoholu nie dużo ognisko kiełbaski czy coś takiego czekam na propozycje piszcie zbierzemy się i zrobimy to sami jak oni nie potrafią ….

    • Bez mszy świętej te uroczystości będą do bani! Msza święta MUSOWO!!święty Wojtyła się patrzy a tu nic! Nie jestem w stanie pojąć jak ,co wyższą rangą hierarchy RCC- leczą się w znakomitych klinikach medycznych miast powierzyć swe zdrowie swemu Bogu.Niepojęte..

  4. jak zwykle swieta dla emerytow ! mlodziez maja gdzies a pozniej dziwia sie ze wszystko ucieka ! a porzadnej imprezy nie potrafia zrobic raz na rok!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here