Telewizja Tarnobrzeg: UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ

7

UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ Z OKAZJI 50 LECIA NADANIA PRAW MIEJSKICH


ŹRÓDŁO: Miejska Telewizja Tarnobrzeg

7 KOMENTARZE

  1. Niebywale, to juz msze swiete i modlitwy odbywaja sie w domu kultury podczas uroczystosci miejskich? -jeszcze nalezalo rozdac komunie. Pytam panie burmistrzu, czy to wlasciwe miejsce na tego typu obrzedy i wieszanie krzyzy? Nie wszyscy jestesmy katolikami i wkraczanie kosciola do publicznego zycia -szczegolnie nasilone za pana kadencji- w moim uznaniu jest nie na miejscu.Wyznanie to prywatna sprawa kazdego z nas.

  2. Czy ten film mam traktować jak spot reklamowy kampanii wyborczej pana burmistrza jak tak to kiepski ten film zresztą tak jak i nam panujący burmistrz.

  3. Popieram ten wpis .Przypomnę jak były obchody 70 lecia COPu w kościele na górce przewodniczący rady i inni lizusowcy omal na twarze nie padali przed biskupem.Okazało się ze to on był najważniejszym człowiekiem dla COP i Dezametu.Stał z głupawą miną i przyjmował hołdy.Żenada …

  4. Oj dobrze by bylo,zeby burmistrz wzial sobie do serca slowa posla Pluty i nie odwracal sie od mlodych ludzi i tych, ktorzy tworza to miasto. Wiedzial co mowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here