Obóz dla uchodźców z Ukrainy w Nowej Dębie? Wizyta Ministra Siekniewicza

87

W związku z sytuacją na Ukrainie Bartłomiej Sienkiewicz sprawdzi gotowość służb i podległych jednostek na ewentualne przyjęcie uchodźców z Ukrainy. Szef MSW podczas wizyty na Podkarpaciu zapozna się także z aktualną sytuacją na polsko-ukraińskim odcinku granicy.

W piątek minister weźmie również udział w odprawie z przedstawicielami urzędu do spraw cudzoziemców, straży granicznej, policji państwowej straży pożarnej oraz odwiedzi poligon wojskowy w Nowej Dębie, gdzie planowane jest – gdyby zaszła taka konieczność -utworzenie tymczasowego obozu dla uchodźców.

**

Odcinek granicy z Ukrainą o łącznej długości 535,18 km ochraniają dwie jednostki organizacyjne Straży Granicznej, tj. Nadbużański Oddział SG z siedzibą w Chełmie (296,26 km) oraz Bieszczadzki Oddział SG z siedzibą w Przemyślu (238,92 km). Oddziały dysponują łącznie siłami ok. 4200 funkcjonariuszy, w tym w placówkach SG bezpośrednio na granicy z Ukrainą – 2400 funkcjonariuszy.

Decyzją Komendanta Głównego SG od dnia 17 lutego do 31 marca 2014 r. do Nadbużańskiego Oddziału SG oddelegowano 71 funkcjonariuszy z innych jednostek organizacyjnych SG z terytorium kraju. Ponadto, gdyby zaszła taka konieczność, Komendant Główny SG może skierować do oddziałów funkcjonariuszy z nieetatowych pododdziałów odwodowych centralnego podporządkowania Komendanta Głównego SG – łącznie ok. 780 funkcjonariuszy.

Od początku roku Urząd do Spraw Cudzoziemców przyjął 76 wniosków o nadanie statusu uchodźcy w RP przez obywateli Ukrainy.

**

Plan wizyty Ministra Bartłomieja Sienkiewicza na Podkarpaciu (7.03):  

9.00 – 10.00 Nowa Dęba – poligon wojskowy – planowany jest tymczasowy obóz dla uchodźców

10.00 – 11.00 przejazd do Medyki

11.00 – 12.30 Medyka – odprawa ze służbami (Urząd ds. Cudzoziemców, SG, Policja, PSP)

12.30 – Medyka – briefing prasowy z udziałem min. B. Sienkiewicza

15.00 – wizyta w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie

 

Źródło: MSW

—————-

ban-www-MM beggwspolnoty

87 KOMENTARZE

  • Na stronie zagościł zespół obcej agentury wpływu
   ich centrala jest tutaj.
   http://www.monitor-polski.pl/snajperzy-strzelali-z-hotelu-ukraina/

   Wystarczy porównać komentarze niektóre żywcem te same.
   Tu ich metody:
   1. Jak tylko pojawi się „przeciwnik”, brygady sieciowe atakują go głupimi argumentami, prowokując do głupiej reakcji/interakcji
   2. Oskarżanie rozmówcy o pracę dla „wrogów” – CIA, Mossad, Arabia Saudyjska itd.
   3. Obrażanie rozmówcy, często o charakterze seksualnym
   4. Zdumiewająca zdolność do ujawniania i przypominania sobie cytatów rozmówcy z wcześniejszych dyskusji, czasami nawet sprzed roku
   5. Praca zespołowa. Członkowie brygad współpracują ze sobą, zadają sobie rozpoczynające dyskusję pytania, podkreślają określone fragmenty wypowiedzi innego członka grupy – udając, że się nie znają.
   Zadaniowane cele:
   Poruszana przez przeciwnika tematyka:

   1. Ukraina=banderowcy. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy
   2. Rosja. Budowany jest pozytywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy mąż stanu, który prowadzi Rosję i trzyma porządek
   3 .Antyamerykanizm. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
   4. Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla Rosji idzie atakowanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy wróg Polski.

   Napuszczanie Polaków na Żydów i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Rosji, gdyż metody te stosowano już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości w Polsce) Rosja uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
   5. Antyunijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym wrogiem”. Źródło wszelkiego zła i zepsucia. Najlepiej jakby Polska była poza Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Rosji
   6. Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w dobrym świetle, minimalizowanie ofiar Rosyjskiej przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie PRL
   7. Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z USA, czy z Niemcami czy Litwą, czy Ukrainą. Każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”….dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.

  • ten konflikt nie leży w interesie Polski. rząd nie powinien popierac zadnej z walczących stron. to , ze jest sie przeciw UE- nie oznacza,ze jest sie fanem Putina i Rosji. kolega Maciej P krytykuje jedna skrajność a staje po stronie drugiej skrajnosci amoze jest agentem zachodu( to mamy na forum wojne ruskich i amerykanskich agentur haha!)
   A tak calkiem powaznie to kazdy z Was wedlug mnie ma troche racji, tylko nalezy to wyposrodkowac, WEDLUG MNIE PO PIERWSZE TO TO CO NAPISAŁEM WYZEJ . IZ JAKO PANSTWO NIE POWINNISMY INGEROWAC W TEN KONFLIKT – NIE POWINNISMY WSPIERAC ANI PUTINA ANI JANUKAWICZA ANI MAJDANU. TO JEDNO. DRUGIE TO TO ,ZE POLSKA POWINNA WYPOWIEDZIEC WSZYSTKIE TRAKTATY Z UE KTORE STANOWIA O WYZSZOSCI PRAWA WSPOLNOTOWEGO NAD NARODOWYM.JESTEM ZA WSPOLNOTA EUROPY NARODOW A NIE FEDERACJA. POLSKA POWINNA ZAWIERAC SOJUSZE I BYC ICH AKTYWNYM CZLONKIEM( NIE OZNACZA TO JEDNAK” WYMACHIWANIE SZABELKA NA CZOLGI”).POLSKA BEDAC CZLONKIEM NATO POWINNA MIMO TO BARDZIEJ WZMOCNIC SWA SILE BY W RZAZIE ZAGROZENIA MOC PRZECIWSTAWIC SIE SAMODZIELNIE. ( jednomyslnosc wszystkich czlonkow Nato w dzisiejszych czasach daje do myslenia…… historia tez nas uczy ,ze sojusze sa wazne ale wlasna sila najwazniejsza, i ze oparcie tylko na czyichs deklaracjach, paktach ,zapewnieniach nic nie daje. a jeszce jedno – nie jestem czyTelnikiem monitora, anie zadnym zwolennikiem spiskowych teorii dziejowych.

  • prosze zaczac od sojuszy przed wybuchem drugiej wojny swiatowej- gdy by okazaly siem trwale i cos znaczace nie potrzebna byla by krew Powstancow. WIELKA POLSKA NARODOWA!dla wielu z Was zaskoczeniem moze byc fakt , iz najwiekszym sojusznikiem Polski i Polakow w czasie wojny byly Wegry( formalnie w sojuszu z III Rzesza), gdzie do 44 roku istanialo poselstwo polskie( a nasi sojusznicy rok wczesniej w J alcie postanowili o naszym losie……….. a poswiecenie naszych zolnierzy na wszystkich frontach sluzylo tylko i wylacznie ich prywatnym interesom o losie Polski nikt nie myslal oddajac nas pod protekcje ZSRR) – TO TAK TYLKO NAWIASEM WIEM ZE TO NIE TEMAT DO TEGO ARTYKULU, ALE CHCIALEM TYLKO NAPROSTOWAC.DZIEKUJE

 1. Zaraza, bałagan, chaos rozlewy krwi, w Polsce i na Ukrainie, ktoś będzie musiał pomóc w akcji Angela ? Ona chętnie.. Paragraf 1066 przez sejm przyjęty, więc wjadą na legalu ..a jak w jadą, to mogą zostać kapkę dłużej np.50 lat :)
  .. scenariusz jeden z wielu.. :p

 2. Wlasnie.ktos nas o to pytal? Z nami rodakami nikt sie nie liczy w obozie wyladujemy MY a Ukraina i Rosja zjednocza sie i zajma nasze domy, mieszkania, miasta, nie bedzie Polski.;

  • Dziękuję za spis agenturalnych blogów.
   Tu was boli.
   http://naszeblogi.pl/44898-web-brigades-tajemnice-rosyjskiej-dzialalnosci-w-sieci

   Web Brigades – tajemnice Rosyjskiej działalności w sieci

   Od kilkunastu dni narasta wśród polskich internautów przeświadczenie, iż dzieje się coś niedobrego w internecie. Gołym okiem widać, iż ilość pro-rosyjskich komentarzy na głównych portalach(ale nie tylko tam) rozrosła się do takich rozmiarów, iż ich sztuczny charakter jest oczywisty dla każdego.
   Wszyscy zaczynają widzieć manipulację – ale czy wszyscy rozumiemy, z czym mamy do czynienia? To poważne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa, a przede wszystkim dla naszej kondycji społecznej. Poważne, ponieważ jest to element wojny informacyjnej. Czym jest wojna informacyjna?

 3. A gdzie chęć pomocy bliźniemu? Po co ta niechęć w komentarzach?
  Ci ludzie potrzebują pomocy i ta pomoc powinna być im dana

  • Każdy faszysta jest twoim bliźnim czy tylko ten ukraiński? Tak z ciekawości pytam. Zapoznałeś się zideologią Prawego Sektora, Swobody i reszty banderowców?

  • POLSKA DLA POLAKOW- to przede wszystkim to ze panstwo polskie powinno dbac o interesy narodowosci polskiej i obywateli polskich. nikt nikomu nie zabrania przebywania ani pracowania w Polsce, ale najpierw w swoim domu MY, potem reszta.W przedwojennym polskim ruchu narodowym wielu dzialaczy nie bylo z pochodzenia polakami i nikomu nie przeszkadzalo to by dzialac razem dla jednej sprawy. Anglicy od zawsze powtarzaja ze nie maja przyjaciol a tylko swoje interesy, u nas gdy ktos tak mysli zaraz ma przypieta etykiete- faszysta, rasista, populista czy jeszcze nie wiadomo co

  • no i co z tego że cookies nie potrafisz wyczyścić przeglądarki? przecież cookie są prawie na każdej witrynie

 4. Poprosiłem Zygmunta żeby zorganizował obozik, myślę że wszystko będzie zrobione jak należy włącznie Z rozliczeniem finansowym rzecz jasna

  • My, uchodźcy z obwodów lwowskiego i tarnopolskiego stanowczo protestirujemy przeciwko powierzeniju organizacji łagiera dla nas prziez gospodina Zigmunda.Gdyby Zigmund imieł organirizować łagier, my wsie wolimy łagiery w Somalji i Sudanie.My wsie uże słyszeli o płantach i zaliewie .

  • Domagam się usunięcia powyższych wpisów bo nie są prawdziwe, minister nie składał oferty Zygmuntowi, nie było tez żadnego – powtarzam – ŻADNEGO listu od rzekomych uchodźców ukraińskich. Powyższe wpisy stanowią jedynie prowokację wiadomych sił, które swoją brudną śliną opluwają demokratycznie wybrane, wciąż legalne władze. Będę używał kodeksu cywilnego, kodeksu karnego, kodeksu wykroczeń, kodeksu ruchu drogowego, kodeksu Hammurabiego oraz kodeksu pracy aby ukarać autora tych niewybrednych kalumnii.

 5. JA POLAK,JESTEM PRZECIWNY INGEROWANIU POLSKI W KONFLIKT ROSYJSKO -UKRAIŃSKI!!!!!!!!!!!!!W PRZYPADKU WOJNY HISTORIA NAM JUŻ POKAZAŁA ŻE NA „przyjaciół” NIE MOŻNA LICZYĆ,TYM BARDZIEJ ZE STAJEMY NA PRZECIW MOCARSTWU ROSJA. CHCĘ ABY RZĄD POLSKI ZAPRZESTAŁ!ODGRYWANIA TAK DUŻEJ ROLI W KWESTII POMOCY SĄSIADOM!!

  Ludzie! czekacie na kolejkę w szpitalach po parę miesięcy lub lat!
  Tymczasem ukraińcy są leczeni bez kolejek na koszt podatnika ! Z tego co słyszałem nasz szpital jest gotowy na przyjęcie ukraińców. dziekuję.

 6. Jezeli mamy pomagac to pomozmy Polakom mieszkajacym na Kresach, to oni sa w tej chwili najbardziej zagrozeni, – do wladzy na Ukrainie dostali sie ukrainscy szowinisci domagajacy sie oderwania od Polski 15 powiatow i przylaczenia ich do ukrainy i wcale sie nie kryja z tymi pogladami, jest to nawet wpisane w ich oficjalny program polityczny.
  Tymczasem nas Polakow zewszad karmi sie europropaganda o „pokojowych manifestantach z majdanu”, „oszukanej euromlodziezy”.Jako Polak, jako narodowiec uwazam,ze bylo bledem miszanie sie polskich politykow w ten konflikt a tym bardziej jawne popieranie jednej strony. Janukowicz nie byl dla nas ani dobry , ani tez zly, po prostu byl, a relacje miedzy naszymi krajami ukladaly sie w miare pozytywnie.
  Zachowajcie zdrowy rozsadek nawet gdy zaczna Wam mydlic oczy ”humanitaryzmem i potrzeba pomocy”. Pewnych rzeczy juz nie cofniemy bo sprawy zaszly za daleko, nauczmy sie myslec za siebie , nie sluchajmy tych z lewa i z” prawa” bo sa tacy sami. Nikt nas sie nie pytal co myslimy o tym wszystkim.
  Nie popieram dzialan POwskiego rzadu, Nie popieram PISowskigo zachwytu ukrainska rewolucja, Nie popieram SLDowskiej obłudy , Nie popieram dzialan Rosji – TO NIE JEST POLSKA RACJA STANU!

  • idealne – masz -http://sklep-pokerowy.pl/c/28/karty-do-pokera-karty-do-gry.html?gclid=CNyW1fqvgb0CFaQfwwodXq0AQA

 7. na ukraine bez paszportu polacy nie wjada a im robi sie przytułek , bida z nedza w tej debie a tu masz .Niech sobie burmistrz razem przewodniczacym wezma ich do siebie i wyjada .A mieszkancy to juz nic niemaja do powiedzenia co to prywatny folwark burmistrza razem swita .

 8. to jakiś bezczelny afront w stronę burmistrza, ledwo co zapomniał o poprzednich „zaprzyjaźnionych Ukraińcach” a tu mu całą bandę banderowców zwiozą, chichot rzeczywistości? złośliwość historii historyka? a tak na poważnie to niech ten obóz zrobią sobie pod sejmem!!!

 9. W końcu Nowa Dęba już kiedyś „gościła” Ukraińców. Wtedy jednakże nazywała się Dębą a Ukraińców zaprosili Niemcy ćwiczący z armia Paulusa najazd na Związek Radziecki , z „zaproszenia” Ukraińcy ochoczo skorzystali. A z opowiadań babci i dziadka wiem że nie byli to ludzie zanadto grzeczni i litościwi / tutaj szczegółów oszczędzę /. Ale ktoś kto interesuje się historią nasza lokalną na pewno wie jacy to byli barbarzyńcy , no i co niestety z nimi się stało jak przyszli Rosjanie. Więc to jest teraz niemodne , ale jednak pamiętajmy kto to jest zachodni Ukrainiec i ile grobów polaków u nas pozostawił …

  • ^ W końcu Nowa Dęba już kiedyś “gościła” Ukraińców. Wtedy jednakże nazywała się Dębą a Ukraińców zaprosili Niemcy ćwiczący z armia Paulusa najazd na Związek Radziecki .. > JAPIERDOLE.. młodość / trzeźwość – Historia …

 10. Zabawne Ukraińców którzy nienawidzą Rosji tak jak i my, wielu z mieszkańców nie chce nawet teoretycznie w Nowej Dębie. Ale jeździć do Niemiec podcierać tyłki starym niemrom, których mężowie prowadzili obozy i uzbrajali UPA to nie macie oporów! Ach no tak, przecież szkopy mają ojro, co nie! Szkoda słów.

  • Tutaj nie chodzi o biedny naród Ukraiński bo wiadomo że trzeba narodom słowiańskim wspólnoty w tych cieżkich czasach chodzi tutaj o bandere upa wszak jaceniuk ma z nimi dużo wspólnego. w Konflikt na ukrainie zamieszany jest Soros sprawdźcie kto to taki i dlaczego. Wyciekło nagranie Catherine Ashton z UE oraz estońskim ministrem spraw zagranicznych Urmas Paetem. Urmas: Jest coraz bardziej jasne, że za snajperami stoi nie Janukowycz, ale ktoś z nowej koalicji.
   Ashton: Myślę, że rzeczywiście chcemy zrobić dochodzenie, nie wiedziałam o tym, to interesujące… Tylko tyle że Jaceniukowi nie bardzo się teraz śpieszy do wyjaśnienia tej zagadki poszukajcie całości nagrania. Niestety Polacy mają przedstawianą prawdę w telewizorni jednostronną inna w gre nie wchodzi bo od razu agenci Ruscy. Ukraińcy też nie chcieli rozlewu krwi ale za inne siły chciały, jesteśmy wszyscy oszukiwani Polacy Ukraińcy i inni. Ukraino nie idźcie do unii bo wykupią wam cały kraj tak jak zrobili to z Polską. Połączmy siły wszystkich narodów słowiańskich i pozbądźmy się skorumpowanych rządów.

 11. byc moze dla ludzi karmionych europropaganda opierajacych swa wiedze tylko na relacjach tvn , tvp itp. jestesmy ochydni. nie jestesmy jednak chorzy z nienawisci-myslimy zdrowo i racjonalnie, a im bardziej sytuacja staje sie radykalna , my rowniez stajemy sie bardziej radykalni.TO NIE JEST NIENAWISC TYLKO SZEROKO OTWARTE OCZY- lepiej teraz wszystko widziec i wlasciwie rozumiec niz po fakcie otworzyc oczy ze zdziwienia, Moje wpisy nie maja na celu wzbudzenia nienawisci do Ukraincow, ale ukazanie biezacej sytuacji wszystkim tym ,ktorzy jej nie dostrzegaja. trzeba poznac historie i wycigac wnioski .kilka lat do tylu nasi politycy wsparli Pomaranczowa Rewolucje na Ukrainie, w podziekowaniu za ta postawe owczesny prezydent Juszczenko ( ktorego wspierali polacy) zrehabilitowal Bandere i zezwolil na legalizacje szowinistycznych organizacji neobanderowskich. w glownej mierze dzialcze tych organizacji udzielali sie fizycznie na Majdanie i dzis juz sa leczeni w Polsce.

  • Putin zapuscil wasy uczesal grzywke pomalowal wlosy na czarno i chce od Obamy zwrotu Alaski przegranej w kartach przez Cara

  • Nie zapomnijmy do tego dodać że tzw. opozycja która w tej chwili objęła władze na Ukrainie ma związek z UPA to oni otrzymywali pieniądze z zachodu na organizacje majdanu. Polacy niestety o tym nie wiedzą bo oglądają tylko telewizje
   i słuchają przetworzone informacje przez reżimowe media. Ludzie czy wy nie widzicie że my jako naród przez wiele lat jeśli potrzeba było pomagaliśmy różnym narodom ale o tym się nie mówi, to nas wiecznie wszyscy za granicą mają za rasistów faszystów itd. to niestety nie jest prawda po prostu trzeba zacząć dbać o siebie zmieniać nasz kraj i co najważniejsze świadomość ludzi co się tak naprawdę dzieje. P.S. ale spokojnie niech każdy myśli że wie o co chodzi bo tak w telewizji powiedzieli a już nie bawet każdy dostanie
   rfida jak bydło i obudzi się w globalnym obozie pracy. Dziękuje za uwagę.

 12. Komnetarz z onet.pl:

  „Na atomowym zegarze końca świata znowu jest za 5 minut 12-sta.

  Scenariusz końca wygląda tak.

  Powody bez znaczenia. Np. Rosja naciska przycisk. Hipotetyczna godzina 12:00. Pierwsze uderzenie strategiczne. Z silosów naziemnych stratuje 40 z 60-ciu rakiet R-36M2. Każda uzbrojona w 10 niezależnych trójfazowych głowic termojądrowych o mocy 700Kt TNT o CEP równym 500 metrów. Dwadzieścia pozostałych nie startuje z X powodów wynikających z rachunku prawdopodobieństwa (niesprawne silniki, błędy konstrukcyjne, niepewność dowódców, oblodzenie wyrzutni, sabotaż itd. itd – czyli czynnik X). Szacuje się że skuteczność odpalenia sięga 70%.
  Już po 30 sekundach po odpale rakiet na terytorium Rosji, amerykańskie satelity przekazują info o błyskach z wyrzutni do dowódców NORAD. Reakcja trwa około 5-10min. Dziesięć Okrętów Ohio odpala po około 20 z 24-rech pocisków Trident 2 D5. Pozostałe 4 zostają w wyrzutniach – czynnik X. Każdy pocisk posiada 8 głowic o mocy od 100 do 470 Kt TNT. 2 tysiące głowic termojądrowych zmierza po suborbitalnych torach w kierunku celów na terytorium USA, UE, Rosji i Chin. Osiągną je po maksimum 30 minutach. Tarcze antyrakietowe niszczą około 10% głowic. Pierwsze głowice detonują na wysokości około 30 kilometrów nad celami o godz 12:29. Niszczą impulsami EMP elektronikę, sieci informatyczne i energetyczne na całym globie. Internet umiera w kilka sekund później a z nim wszystkie pieniądze tego świata – dolary, juany, bitcoiny – cały ten szajs napędzający świat. Jest godzina 12:30. 1700 głowic pierwszego uderzenia osiąga swoje cele na wysokości od 0 do 600m. Giną duże i średnie miasta i wszyscy zamieszkujący je ludzie. Nie ma już Waszyngtonu, Nowego Jorku, Moskwy, Londynu, Pekinu, Warszawy itd. Natychmiast ginie 2-3 miliardów ludzi.

  Godzina 12:31 – mamy epokę kamienia łupanego. Bez prądu, wody w kranach, komputerów, pieniędzy, kart płatniczych, przemysłu, rolnictwa, policji, edukacji i służby zdrowia. Mamy skażoną atmosferę, wodę i glebę. Tłum przerażonych niedobitków, którzy woleliby zginąć w termojądrowym błysku niż dożyć tej godziny.

  Godzina 12:32 – mamy już tylko pytania. Dlaczego? W imię czego? Za co?”

  • Jony glosi koniec swiata a ty go popierasz?,a co bedzie jak jedna pionowo startujaca rakieta walnie w slonce i nastana egipskie ciemnosci?

 13. Dzięki Prawy prosty ja po prostu już nie dowierzam własnym uszom i oczom a najbardziej szokujące jest dla mnie to jakim cudem telewizja i wszystkie mas media mogły doprowadzić ludzi do takiej ślepoty jestem w szoku naprawdę. Właśnie na naszych oczach rozgrywa się bój o nas o Słowian to jest nasze być albo nie być. I zapomniałbym dodać jeśli plujecie tak na Ruskich to pamiętajcie że to nie Rosja karmi nas GMO , szczepionkami z rtęcią to nie Rosja wciska nam genderyzm homosiów i pełną deprawację społeczeństwa to nie Rosja wykupiła całe nasze dobro narodowe, wszystko jest w rękach korporacji i banskterów. Mało tego Ruski chcą leczyć wszystkich u siebie bio rezonansem spędzili nad badaniami 20 lat i będą mieli zdrowy naród a my? coraz więcej chorób raka białaczek stwardnień rozsianych itp. i co myślicie że nasi wspaniali politycy włączając w to całą unie mają spędzony sen z powiek przez to zapomnijcie o to chodzi naród biedny upodlony zdemoralizowany i bez idei i wspólnoty jest łatwy do podbicia pamiętajcie o tym. Jakby nasi rodacy którzy oddawali życie za nas i ten kraj żeby był wolny silny i zdrowy zobaczyli co się tutaj wyczynia za srebrniki to by chyba własnym oczom nie uwierzyli i co o tym nie pamiętacie? gdzieś macie wysiłki tych wszystkich Polaków którzy szli na śmierć za Polskę, a co tam nie ważne?!

 14. ziomek
  on Jan Kobylański w.s. wydarzeń na Ukrainie: powinniśmy być neutralni
  Zapraszam wszystkich tutaj zdrowo piszących i znających realia naszej rzeczywistości na strone którą podaję w linku http://infonowadeba.pl/oboz-dla-uchodzcow-z-ukrainy-w-nowej-debie-wizyta-ministra-siekniewicza/#comment-52089 chiałbym żebyście pomogli wytłumaczyć ludziom parę rzeczy.
  http://www.monitor-polski.pl/jan-kobylanski-w-s-wydarzen-na-ukrainie-powinnismy-byc-neutralni/comment-page-1/#comment-145479

  Tu mamy przykład zwoływania się obcej agentury wpływu.

  • obcej agentury? ja tam ani za tymi ani za tymi tam ludzie podają trochę linków do poczytania i materiałów na temat zdrowia ot i wszystko

  • acha jak posiadasz informacje że to obca agentura to podziel się jakimiś informacjami na ten temat chętnie skorzystam z tych wiadomości i wyciągne odpowiednie wnioski

  • Haha śmieszne to i to bardzo jestem agentem nie wiedziałem, taki ze mnie agent co z Polskiego rolnika Afgańczyk hehe na prawdę śmieszne. Druga rzecz nie obstawiam też z Ruskimi bo my Polacy pamiętamy też jak Rosjanie wybijali Polaków także wszyscy są siebie warci po równo, chciałem napisać tylko że nie powinniśmy się wtrącać w sprawy Ukrainy bo jesteśmy za malutcy czy do do Rosji czy do USA itd. z widłami na wojnę?I kwestia trzecia co do żydów osobiście nie mam nic do żydów nie jestem też antysemitą, powiem więcej miałem nawet kiedyś znajomego żyda i powiem że był bardzo uczciwym i fajnym chłopakiem, a jeśli chodzi o żydów w kwestii Polski to powiem tyle chwała wszystkim żydom troszczącym się o dobro tego kraju, to się tyczy też innych narodowości nie tylko Polaków

  • Przecież Ziomal@ wzywający posiłki na „monitorze” to ty we własnej osobie.Podałeś linkja do swojego „jonowego” komentarza.

 15. Tylko tyle masz do powiedzenia opisałem wcześniej podajcie informacje na temat agentury tego bloga poczytam z chęcią i wnioski wyciągnę nie muszę wiedzieć wszystko jestem tylko człowiekiem mogę się mylić co w tym złego.

  • Jony dziekujemy za ostrzezenie ale my potrafimy te rakiety ruskie zawrocic spowrotem do moskwy a jedna nawet bedzie zdolna poszukac putina

 16. E tam ziomal-jony wcale nie myśli że jest nie widzialny bo i się nie ukrywa za żadnymi proxy itd. miłej zabawy chłopaki. Koniec pisania szkoda czasu

 17. A to niespodzianka dla zagorzałej (czyt. zajadłej) prawicy naszego miasta z naczelnym Żandarmem Wojska Polskiego na czele. Ciekawe jakie stanowisko Ratusz i przyjaciele zajmą podczas kampanii wyborczej, zapytani o ten temat. Jak się to ma do Ich wpisów w serwisach społecznościowych?
  Pozdrawiam
  I zdrowia życzę.
  No i pokoju ;) nam wszystkim…

 18. Jasiu,smaruj d u p s k o gdyż homoseksualiści również przyjadą.Oj bedzie Cię d u p s k o piekło,oj będzie.
  A tak na poważnie,ruchać to sobie możesz.Własną rączką.Dziewięćdziesiąt dziewięć i zmiana rączki.Lachu za..iżdziały

  • A JA JAKO DUMNY LACH POWIEM CI WESOLY ROMKU ZE WEZ JASIA NA RANDKE ALE SWOICH TEZ TU NIE PRZYPROWADZAJ

  • prawy prosty,nie drzyj bużki.Słyszę Ciebie aż zanadto wyrażnie.Co Ci ,dumny Laszku pozostało?Wymachiwanie szabelką?Nie oddasz ani guzika?Oddasz,oddasz.

 19. jony 08.03.2014 18:52

  Dzięki Prawy prosty ja po prostu już nie dowierzam własnym uszom i oczom a najbardziej szokujące jest dla mnie to jakim cudem telewizja i wszystkie mas media mogły doprowadzić ludzi do takiej ślepoty jestem w szoku naprawdę. Właśnie na naszych oczach rozgrywa się bój o nas o Słowian to jest nasze być albo nie być. I zapomniałbym dodać jeśli plujecie tak na Ruskich to pamiętajcie że to nie Rosja karmi nas GMO , szczepionkami z rtęcią to nie Rosja wciska nam genderyzm homosiów i pełną deprawację społeczeństwa to nie Rosja wykupiła całe nasze dobro narodowe, wszystko jest w rękach korporacji i banskterów. Mało tego Ruski chcą leczyć wszystkich u siebie bio rezonansem spędzili nad badaniami 20 lat i będą mieli zdrowy naród a my? coraz więcej chorób raka białaczek stwardnień rozsianych itp. i co myślicie że nasi wspaniali politycy włączając w to całą unie mają spędzony sen z powiek przez to zapomnijcie o to chodzi naród biedny upodlony zdemoralizowany i bez idei i wspólnoty jest łatwy do podbicia pamiętajcie o tym. Jakby nasi rodacy którzy oddawali życie za nas i ten kraj żeby był wolny silny i zdrowy zobaczyli co się tutaj wyczynia za srebrniki to by chyba własnym oczom nie uwierzyli i co o tym nie pamiętacie? gdzieś macie wysiłki tych wszystkich Polaków którzy szli na śmierć za Polskę, a co tam nie ważne?!
  -Ty tak serio te brednie wypisujesz? to wręcz nieprawdopodobne..Przeczytaj sobie raporty WHO o polio.Widziałeś kiedyś osobę chorą na polio?.Myślisz XIX w. kategoriami. bez energii nuklearnej,bez teleskopu Hubbla ,bez internetu ,bez rezonansu magnetycznego ,Iss ,znieczulenia miejscowego – czas płynie baardzo prędko,priorytety się zmieniają.Cholera !Obudź się wreszcie! pobrzdękujesz szabelką i psełdo patriotyczne pierdoły pociskasz.OTWÓRZ OCZY. pozdrawiam.

 20. nie-WESOŁY ROMKU! Jak mnie slyszysz to przyjdz i sie pokaz i nie napinaj sie w necie:) bo to zalosne:) widze ze nie czytales moich wczesniejszych postow ,a od razu mi” przypier…asz” no nic moze tak juz ma byc – jak lewactwo nie ma argumentow to gryzie i kasa a do tego zaczyna truc. ale ze mam cierpliwosc( do czasu bo to moj ostatni wpis- nie bede sie wchodzil w szczeniackie dyskusje i napinki) wytlumacze Ci i Wam – bo chyba nie zrozumieliscie mojego komentaza na to co napisal Jasiu-. nie podoba mi sie osobiscie pomysl by sprowadzac do Polski i do Deby Ukraincow( o tym pisalem wyzej) – ale nigdy nie wolno nikogo obrazac za jego pochodzenie i nazywac kur…mi kobiety innej narodowosci!!! to ze jestem ” dumnym laszkiem” – to nie oznacza ze wymachuje szbelka , a wrecz przeciwnie stoje czekam , zachowuje dystans i nie napinam sie , nie uciekam, jestem. to nie moj konflikt – nie jestem ani za Rosja, ani za Ukraina. ( POCZYTAJCIE WYZEJ) tylko narodowcy otwarcie przeciwstawiaja sie ingerowaniu Polski w konflikt na Wschodzie. DUMA TO NIE GLUPOTA TOWARZYSZU WESOŁY ROMANIE. no poczytaliscie to mi teraz dowalcie jakims wpisem;), albo lepiej jakas grozba spotkania na miescie. TRZYMAJCIE SIE TOWARZYSZE I NAPRAWIAJCIE DALEJ SWIAT:)

 21. Bracia Polacy ta wojna na Ukrainie wybuchła i jest opłacana i kierowana separatystami przez USA.
  Ma racje Putin, że Amerykanie chcą połknąć Ukrainę i przez to osłabić Rosję.
  Nie wierzcie Amerykanom kochani POLACY, nas Amerykanie mają za tarcze przeciw atomowe.
  Pamiętajcie!!!! nasz obecny prawdziwie POLSKI Rząd jest nękany przez separatystów z USA i niszczony przez Hitlerowskie korzenie Platformy Obywatelskiej, KOR-u, SLD i Unii Wolności, walczą te partie o dokonania się planów rozbioru POLSKI. A media w 89% są w rękach amerykanów i zachodnich potworów. Nam POLAKOM robią te media Telewizyjne pranie mózgu i my w tą propagandę mocno wierzymy

  Pakt Ribbentrop-Mołotow – IV rozbiór Polski, oraz kolejne traktaty i tajne protokoły
  Niemiecko-rosyjskie co obecnie nam grożą i popierane przez Platformy Obywatelskiej, KOR-u, SLD
  i Unii Wolności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here