Oni będą radnymi. Nieoficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta

84

Prezentujemy nieoficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta:

Janina Lubera – okręg nr 1
Tomasz Gazda – okręg nr 2
Jacek Szpunar – okręg nr 3
Ryszard Szafran – okręg nr 4
Tomasz Dziemianko – okręg nr 5
Roman Puzio – okręg nr 6
Wojciech Serafin – okręg nr 7
Jan Flis – okręg nr 8
Andrzej Wołosz – okręg nr 9
Karkut Zbigniew – okręg nr 10
Stanisław Skimina – okręg nr 11
Marzena Chmielowiec – okręg nr 12
Marian Tomczyk – okręg nr 13
Tomasz Wolan – okręg nr 14

84 KOMENTARZE

 1. Trochę świeżej krwi. Oby ta kadencja nie była walką na śmierć i życie bo my biali a wy czerwoni.
  Modlę się, żeby radni głosowali za projektami, ponad podziałami, mądrze.
  Modlę się, za to żeby radni nie obsadzali swoją rodziną urzędniczych stołków i tym samym nie zamykali sobie ust.
  Modlę się, żeby to byli patrioci a nie idioci z przypadku.
  Jesteście wybrani przez mieszkańców i dla mieszkańców.
  Więc się z nami liczcie.
  Życzę Samych Sukcesów

 2. To jest jakaś masakra!Już po tych nowych radnych widać, że będzie jeszcze gorzej!Teraz to dopiero ludziska będą kwiczeć!I co najgorsze nie będzie żadnych sprzeciwów w radzie, za mało Ratusza niestety!A jeszcze jakby Serafin został przewodniczącym to trzeba uciekać z ND!

 3. Wyniki wyborów pokazaly kto jest traktowany serio ni z szacunkiem…ech a Wy nadal buntujecie sie…cóż już są wybrani i ….niestety przegrani czas pogodzić się z Tym

 4. Ludzie nie głosują na tych co coś robią,poświęcają swój czas dla innych.Mnie nie obchodził czy to ratuszowiec czy kto inny liczyło się dla mnie kim ta osoba jest i co potrafi.A w głupocie to chyba dominuje osiedle Dęba im nie zależy żeby mieli oświetlenie czy drogi .Flis przez 25 lat nic nie zrobił chyba że dobre wrażenie a i tak go wybrali.wybrali. Dalej nie będzie nic robił ale jest wygodny dla władzy, no i bajer też ma doby a to przecież pół sukcesu.

  • Ty dziadu dardanelski. Nie widzisz wyasfaltowanych dróg w Dębie, nie widzisz oświetlenia ? Przepraszam jeżeli jesteś ślepcem

  • albo lepiej mieszkańcu wsi Dęba powiem ci tyle, że przez ostatnie 8 lat ( wiem to na pewno ) , a pewnie i więcej ten twój idol Flis nie wniósł na obrady rady ani jednego, powtarzam ani jednego wniosku dotyczącego jego wyborców. Tak więc te szumnie byle jak naprędce wyasfaltowane ulice, to oświetlenie, które świeci do kościoła, a dalej już już udaje to i tak by było, czy flis jest w radzie czy nie. Zrozum to człowieku, że on jest , był i bedzie li tylko od PODNOSZENIA REKI,

  • Nie wiem mieszkaniec czym się zajmujesz ale podejrzewam, że albo jesteś jeszcze uczniem albo jakimś sfrustrowanym nieudacznikiem. I pewnie gdybyś choć jedną czwartą pracy Szpunara przejął to po miesiącu by ci żyła pękła i miałbyś dość.
   Rzygać się chce od takich ludzi, którzy nic w życiu nie zrobili bo im się nie chce albo nie potrafią a szczekają krytykując wszystko i wszystkich wokół :-/

  • @DeTe,Dariuszu a co Ty w życiu zrobiłeś i czego SAM się dorobiłeś.Jak byłeś i jak nadal jesteś traktowany przez…….dobrze wiesz kogo.Widziałem jak,słyszałem również.A rzygać to mnie się chce na Twój widok.

  • @któś, nawet jeśli wg Ciebie nic mie osiągnąłem SAM, to nie ma to nic wspólnego z poruszonym wątkiem, jest to tylko moja sprawa bo nie chodzę jak doopa po ND i nie narzekam na wszystko i nie płaczę tak jak większość sfrustrowanych tu osób.
   Więcej nie napiszę bo nie zniżę się do Twojego poziomu a pewnie i tak byś nie zrozumiał. Rzygaj sobie w ukryciu skoro nie masz nawet odrobiny honoru i odwagi żeby się przedstawić pisząc te słowa. EOT

  • Czy ty masz pojęcie co to jest dług i jaki ma Nowa Dęba ? Naszczekały wam głupot te ostapkowe pieski i dalej powielacie ten temat. Nie bój . Ne będziesz spłacać długu ani twoja rodzina

  • może teraz znów policzy dotacje dla innych klubów i przeliczy ich pieniądze pisząc ze jego drużyna zajmuje czołowe miejsce w a klasie a ma niewystarczająco.
   Dla mnie się tym przekreślił.

 5. Nie do końca podobała mi się kampania wyborcza pana Ostapki,ale gdzie jest takie drugie miasto gdzie pochwala się korupcje,gdzie ginie kostka brukowa,dęby i nie ma winnych,gdzie robi się fuszerkę na inwestycjach bez konsekwencji,gdzie przegrywa się sprawy w sądzie i marnuje się pieniądze podatnika i wybiera się go za to wszystko na Burmistrza.Nie wszystko jest do końca legalne, a na dodatek popierany jest przez duchownych.Jak tu wierzyć w uczciwość , w przejrzystość gminy,sprawiedliwość.A większość z nas jest wierząca nie jak na zgniłym zachodzie.Tam jak burmistrz,mer nie rozliczy się z diety już jest powód do dymisji, a tu nie takie przekręty i wszyscy pochwalają.Po za tym miasto jest wspaniałą reklamą dla cwaniaczków inwestycyjnych nie dość że burmistrz zapłaci za bubel to jeszcze inwestora wybieli.Nie rozumiem tego może mi ktoś wyjaśni jak to jest, czy jest jeszcze takie miasto.A jeszcze jedno obecne wybory w Nowej Dębie to lekcja moralności dla młodych ludzi.

  • Byłam pierwszy raz w życiu na wyborach, bo w pełni zgadzam się z w/w.Mam 55 lat i myślałam, że można coś zrobić dobrego dla Nowej Dęby, ale się myliłam.To były również moje ostatnie wybory.

 6. Jestescie wszyscy smieszni nawzajem się krytykujeci jedni bardziej drudzy mniej i na odwrot zamiast wziasc się w garść i poukladac to w jedna calosc żeby to wspolpracowalo dzialalo niż poprzednich latach wezcie się wkoncu w garsc

 7. Widząc kto i w jakim stylu wygrał należy stwierdzić że nic się nie zmieni. Swoi mierni będą promowali jeszcze większe mizeroty, które jedynie umieją dobrze pomiatać innymi w ramach miłości braterskiej zwanej agape. Pieniądze będą władzy w każdej gminnej instytucji przelatywały przez palce jak do tej pory. Ludzikom zrobi się plac zabaw nawet nie dla dzieci a liliputków, ludzie powinni być zadowoleni bo władza dała. A daje makaron i ryż z napisem (nie wymieniam nazwy) bo czasem jak nie wybiorą tego kto daje to nie dostanę już nic. Taki obraz wybranych i wybierających jawi się po tych wyborach to jest niestety perspektywa nieciekawa.

 8. Znam to głupie i śmieszne miasto od przeszło 20…lat. Zawsze było tu inaczej niż gdzie indziej. Ale mieszkańcy wybrali to niech mają . Tylko gdzie jest poczucie jakiekolwiek przyzwoitości wśród niektórych wybranych to nie wiem. Tylko w takim kurwidołku można taka hołotę z wyrokami wybrać

 9. No coz, gratulacje dla zwyciezcow, chwala pokonanym i … do nastepnego razu.
  Nie zanosi sie radykalne zmiany. Nic lepszego nie wymyslono niz tzw. demokracja gdzie mniej niz 50%-owa frekfencja ustawia zycie pozostalym.

 10. Cisza, spokój, bezczynność, ciemność, żal, alkoholizm, śmierć.

  Niestety wszystko musi upaść, by mogło być odbudowane. Z pokoleniem `40, `50 w całej RP to samo. Nie jednak traćmy nadziei, tylko przygotujmy się na za 15 lat. Pionierzy będę wracać do kraju już za 10.

 11. Na osiedlu głośno szemrają że może dojść do zmiany V-ce burmistrza po wyborach.Pada nazwisko nowego kandydata – Sudoł,gdyż w starostwie może nie dostać płatnego stołka.
  Czy to może być prawda.

  • Pan Sudol to facho wiec wyśmienicie się nadaje na takie stanowisko. Będzie dobrze współpracował ze swoją żoną tez fachowcem. Razem wprowadza miasto na nowe tory. Brawo panie burmistrzu za śmiałą i odważną decyzję.

 12. Coś się wydaje ze jest jeden co wygrał wybory 16 go listopada a przegrał dwa dni potem. Nazywa się Zygmunt Żołądź. A to pech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here