Ośrodek zdrowia w Chmielowie zostaje bez zmian

2

W dniu dzisiejszym (13.03.2017) na spotkaniu w Chmielowie Starosta Paweł Bartoszek zapewnił mieszkańców Chmielowa, Jadachów i Cygan, że budynek ośrodka zdrowia nie będzie wystawiony do sprzedaży w przetargu nieograniczonym. Na chwilę obecną, wszystko pozostanie bez większych zmian. W dalszym ciągu budynek będzie dzierżawiony przez lek. med.  Moliszewskiego lecz z uwagi na to, ze wymaga on remontu to dzierżawcy zostanie zwiększona stawka czynszu. Zapewne temat Ośrodka Zdrowia w Chmielowie będzie wracał, aż do momentu gdy go Starostwo nie przekaże Gminie lub nie wykupi go dr Moliszewski… No ale to przyszłość.

Tomasz Wolan

Czytaj również: O przyszłości ośrodka zdrowia w Chmielowie

2 KOMENTARZE

  1. a mały stasio wszystko wiedział radny nasz kochany z chmielowa i nawet nie przyszedł na spotkanie bo w chmielowie rządzą radni z jadach brawo a jak trzeba drogę do córki zrobić do jest pierwszy

  2. Starostwo chyba nie może nic dawać , przekazywać lub sprzedawać bez przetargu zwłaszcza osobie prywatnej bez narażania się na przykre konsekwencje chyba że po następnych wyborach i swoim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here