Otwarte Mistrzostwa Tarnowa Amatorów i Weteranów w badmintonie

4

W Tarnowie z udziałem 80 zawodniczek i zawodników z Polski południowo – wschodniej rozegrane zostały Drugie Otwarte Mistrzostwa Tarnowa

Amatorów i Weteranów w badmintonie. W zawodach tych wzięła również udział trzyosobowa ekipa z Nowej Dęby.

Najlepiej z nich spisał się w tych zawodach weteran nowodębskiego i podkarpackiego badmintona 54 – letni Adam Bunio, któremu tym razem przyszło rywalizować w singlu w kategorii wiekowej +40 lat, a więc z zawodnikami przynajmniej o ponad dziesięć lat młodszymi. Nowodębianin spisał się w tych zmaganiach bardzo dobrze i po morderczych pojedynkach z dużo od siebie młodszymi rywalami wywalczył dobre trzecie miejsce.

W singlu mężczyzn w kategorii +30 lat wśród amatorów miejsce piąte wywalczył Grzegorz Ordon, a na miejscu dziewiątym uplasował się Rafał Lewandowski.

W grze podwójnej rozgrywanej w formule \”Open\” miejsce piąte wywalczył debel mężczyzn: Adam Bunio (Nowa Dęba)/ Maciej Baran (Rzeszów), a na miejscu dziewiątym uplasował się debel mężczyzn w składzie: Rafał Lewandowski / Grzegorz Ordon (Nowa Dęba).

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że koledzy Rafał i Grzegorz dopiero ósmy miesiąc regularnie trenują, czego efekty już widać. Starsi nowodębscy badmintonowi weterani i amatorzy też pokazali, że potrafią walczyć i wcale nie są gorsi od swoich dużo młodszych koleżanek i kolegów.

MKS

4 KOMENTARZE

  1. [b][i][color=#ff0033]boze kogo to interesuje, to ja napisze ze w zeszla sobote wygralem z kolegami w bilarda , opiszcie na glownej szczegoly pojego zwyciestwa , dobrze ze sie wyrwalem z tego grajfdoła bez przyszlosci , siedzcie tam i placzie i zazdroscie mi mojego domu i samochodu wziory[/color][/i][/b]

  2. Jak się tym nie interesujesz to po co wypisujesz takie bzdury.Załóż oddzielne forum i tak możesz pisać do bólu a my się pośmiejemy z ciekawych wypowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here