Otwarto Biuro pośrednictwa pracy i Ośrodek Szkolenia Zawodowego

29

18-12-2012

Kursy, szkolenia oraz pomoc na przykład przy tworzeniu CV to tylko część usług, z jakich będą mogli korzystać młodzi ludzie w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Młodzieży oraz Biurze pośrednictwa pracy w Nowej Dębie.

Działające w strukturze Ochotniczych Hufców Pracy placówki znajdują się w budynku przy ulicy Bieszczadzkiej, w którym jeszcze do niedawna mieściła się filia szkoły podstawowej nr 2. Z usług obu jednostek będą mogli skorzystać młodzi ludzie, którzy mają problemy z odnalezieniem się na rynku pracy, pod warunkiem ze nie mają wyższego wykształcenia.

Utworzenie obu placówek było możliwe dzięki unijnemu projektowi. Od początku jego realizacji na ternie Podkarpacia powstało już 21 tego typu jednostek działających w strukturze Ochotniczych Hufców Pracy.

Źródło: Radio Leliwa

29 KOMENTARZE

 1. Czytam to enty raz… I nic z tego nie rozumiem… Akcja, skierowana do osób które szukają pracy, czy osób którym damy prace?

 2. Do tych co szukają.. Pójdziesz i będą cie szkolić. Wezmą kasę za kursy i szkolenia jakie dokonają na tobie, a Ty dalej będziesz goły i wesoły. Dzisiaj "szkolenia" to ****isty biznes. Unia dała biorą kasę.

 3. Koniec końcem – to się trzyma kupy !! szkolenia są? SĄ? I komu to przeszkadza? ''Urzędniczki'' zapierdzielają !
  Mają etat i pensje? TO W CZYM PROBLEM??Zaradne samice i gites!
  Robotę mają ? Tak i cacy – program dobry i więcej takich programów by zarabiać kosztem bezrobotnych.

 4. Ostatnio Pianke docenili naukowcy w USA i bedzie przydatna w MEDYCYNIE ,chylic glowy przed pianka ,pianka ma przyszlosc bo bedzie ratowac ZYCIEB)

 5. Super, tylko co z młodymi ludźmi z wyższym wykształceniem dla których nie ma pracy w Nowej Dębie i muszą wyjeżdżać z naszego miasteczka. Może nasi wspaniali włodarze pomyślą w końcu o nas :(

 6. #11 Owszem :) i zaproponowali trepanację czaszki na ''wesoło mi''
  Trochę się obawiam – pier….ć to! Do odważnych świat należy!!
  Wesoło mi – wszystko będzie dobrze. :D

 7. Nakupiliście już, Lasowiaki, w portugalskiej Biedronce, która rozwala rodzimy rynek wewnętrzny, tony żarła na Święta?

  [b]Biednyś boś głupi, głupiś boś biedny.[/b]

  [url]http://www.smog.pl/wideo/57770/radom_wigilia_na_deptaku_miazga[/url]

 8. #17
  [quote]Biednyś boś głupi, głupiś boś biedny.[/quote]
  Mylisz się =
  odwróć slogan..
  Biedy dlatego tak ''blitzkrieg'' robią bo ludzie ubożeją i mają w **** czy kupić w sklepie osiedlowym 3kg. ziemniaków czy w biedzie a na mineralną wodę styknie przy okazji. Biedro to nie delikatesy np alma co bułka tarta kosztuje 8pln..Jeronimo dewastuję rodzimych sprzedawców – lecz przecież żyjemy w [color=#cc0000]dzikim[/color] kraju ,gdzie ważniejszy jest hel,brzoza i wyniki z katechezy na maturze..

 9. No właśnie! Jak tam Lasowiaki??? NAKUPOWAŁYŚTA W PORTUGALSKIEJ BIEDRONIE TONY ŻARCIA? Później się dziwicie, że nie macie pracy. Kiedy załapiecie wreszcie, że należy wspierać rodzimych przedsiębiorców bo oni nie spierdzielą jak FIAT do Włoch ???? Robiłem ostatnio zakupy w Stokrotce i u Mikołajczyka. I co się okazało? Po zsumowaniu koszyka zakupów okazało się że wcale nie oszczędza się u portugalczyka. Patent polega na tym, że Porto ma jeden dwa produkty taniej ale na następnych jest zwyżka i w ostatecznym rozrachunku wychodzi na to samo. Poza tym mówicie taniej: ale zwróćcie uwagę na wagę produktu – o jakości nie wspomnę.

 10. Ciekawe jak będziecie piszczeć jak już Biedronka opanuje cały rynek detaliczny i zacznie wtedy ustalać ceny tak jak się jej zechce. Na wszystko będzie już za późno. A my będziemy płacić krocie jakiemuś mafiozie z Portugalii, który kase wywiezie tam.

 11. dobrze, ze sa takie inicjatywy, bo zostalo jeszcze duzo debow do wyciecia i mozna zaczac rewitalizowac okolice zalewu a takze postawic tory do linii tramwajowej do zakladow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here