Otwarty Turniej Amatorów i Weteranów „Orbitek Cup”

0


W Straszęcinie koło Dębicy rozegrany został Otwarty Turniej Amatorów i Weteranów „Orbitek Cup” w badmintonie. Bardzo dobrze spisali się w nim badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby, którzy na straszęcińskich kortach nadawali ton rywalizacji idąc w ślady swoich młodszych kolegów i koleżanek, którzy też brylują na badmintonowych kortach województwa podkarpackiego i Polski. Nowodębscy badmintonowi amatorzy i weterani w chwili obecnej są najliczniejszą i najprężniej działającą grupą amatorów i weteranów na Podkarpaciu.

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii „Open” drugie miejsce wywalczył Adam Bunio, a na miejscu trzecim uplasował się Jacek Tomasiewicz.

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii powyżej 40 lat doskonale spisał się Adam Bunio – najstarszy uczestnik tego turnieju, który w doskonałym stylu wywalczył pierwsze miejsce. Drugie miejsce wywalczył Jacek Tomasiewicz, a trzecim miejscu uplasował się Grzegorz Ordon. Tak więc całe podium dla Nowodębian.
W grze podwójnej mężczyzn w kategorii „open” drugie miejsce wywalczył debel: Adam Bunio (Nowa Dęba) / Piotr Skrzek (Dębica), a na miejscu trzecim ex aequo uplasowały się deble: Rafał Lewandowski / Grzegorz Ordon (Nowa Dęba) oraz Jacek Tomasiewicz (Nowa Dęba) / Mariusz Tochowicz ( Tarnów).
W grze pojedynczej amatorów trzecie miejsce ex aequo zajęli: Andrzej Kołodziej i Damian Bieleń (obaj z Nowej Dęby).
Był to kolejny bardzo dobry występ nowodębskich badmintonowych weteranów i amatorów, doskonale promujących Miasto i Gminę Nowa Dęba na arenie województwa podkarpackiego.

Na zdjęciach nowodębscy weterani i amatorzy na kortach w Straszęcinie, stoją od lewej strony:

26.04.2015Straszecin114

Jacek Tomasiewicz, Adam Bunio, Grzegorz Ordon, Rafał Lewandowski, Mateusz Bajda, Mateusz Piekarz, Damian Bieleń i Andrzej Kołodziej.

unnamed (1)

Ekipa nowodębskich amatorów i weteranów z trofeami.

studio helena reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here