PIKNIK CHARYTATYWNY NAD ZALEWEM

11

09.06.2011r.


Stowarzyszenie Pogoń Nowa Dęba, nowodębska drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Towarzystwo Ratusz zapraszają mieszkańców na PIKNIK CHARYTATYWNY z którego dochód zostanie przeznaczony na operacje dla Łukasza Wargackiego.

Piknik odbędzie się w niedzielę 12 czerwca nad nowodębskim zalewem. Będzie możliwość pływania na kajakach, \”biegania po wodzie\” w kuli wypełnionej powietrzem, gry w siatkówkę plażową, strzelania z łuku itp. 100% środków w ten sposób uzyskanych zostanie wpłacone na konto Komitetu POMOC DLA ŁUKASZA. Będzie również możliwość wrzucenia darowizny do puszki. Dodatkowo na miejscu będzie można nabyć zimne napoje, kiełbaski, szaszłyki i pierogi (sprzedaż prowadzona przez firmy prywatne). Cześć uzyskanych w ten sposób środków zostanie przekazana na akcje pomocy dla Łukasza.

Start: godzina 15:00
Miejsce: Zalew-Nowa Dęba
Będzie możliwość \”biegania po wodzie\”

Również miłośnicy siatkówki znajdą coś dla siebie

Oprócz opalania na brzegu będzie można poopalać się na kajakach

TAK \”BIEGALIŚMY PO WODZIE\” W ZESZŁYM ROKU:

Komitet POMOC DLA ŁUKASZA
Krasickiego 3/6, 39-460 Nowa Dęba
48 1240 2744 1111 0010 3945 0260
Tytułem: Darowizna dla Łukasza——

11 KOMENTARZE

  1. Uprzejmie zapraszamy wszystkich do udziału w Pikniku. Całość zebranych kwot zostanie przeznaczona na "POMOC DLA ŁUKASZA". Postaramy się, aby wszyscy jak najmilej spędzili niedzielne popołudnie.
    Do zobaczenia "Nad Zalewem".

  2. Chodzi o to ze jutro będzie ciepło, będzie można poleżeć na plaży nad zalewem, poopalać się, popływać na kajakach, postrzelać z łuku, poturlać się wkuli zjeść kiebłaskę albo pieroga a przy okazji wesprzeć Łukasza. Po prostu dobry sposób na wypoczynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here