Piknik rowerowy PAAM BIKE

6

05.04.2011r.

Już w najbliższą sobotę ( 9 kwietnia) odbędzie się nowodębski, wiosenny piknik rowerowy!

Program imprezy obejmuje przejazd uczestników ulicami miasta, następnie wielkie grillowanie na na placu ogniskowym przy ścieżce rowerowej na trasie Dęba-Rozalin. Tam też będzie można zjechać na linie oraz wziąć udział w konkursie rzutu oponą do celu. Za organizacją imprezy kryją się Wojciech Kiełb– znany w środowisku miłośnik rowerów, oraz Przemysław Maćkowiak, szef sklepu sportowego PAAM BIKE. Obaj deklarują, że to dopiero początek promocji sportów rowerowych –Planujemy jeszcze zorganizować zawody BMX i rowerowe zawody \”grawitacyjne\”- mówią. –Tymczasem zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wiosennym pikniku!

SOBOTA 9 KWIETNIA GODZ.: 14:00 PLAC MJRA GRYCZMANA (PLANTY)6 KOMENTARZE

  1. Odpuściłem sobie ten piknik. Pogoda jest psią pogodą, pada deszcz jest około 6-8stopni C, wieje jak w Kieleckim. Może innym razem…

  2. How about shopping gucci product from the [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci outlet[/url] store. I often go to the department to buy [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci shoes[/url] and [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci handbags[/url] in the past. Now I like buy from the [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci outlet online[/url] more. Now discount[url=http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-belts/]Gucci Belts[/url], discount [url=http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-sunglasses/]Gucci Sunglasses[/url],[url=http://www.guccioutletone.com/gucci-bags/gucci-wallets/]Gucci Wallets[/url] for sale. Action now!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here