Piłkarska sobota

3

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na duża dawkę emocji sportowych, którą mamy nadzieje zafundują nam nowodębscy piłkarze już jutro na stadionie SOSiR w Nowej Dębie.
Jako pierwsi na murawie pojawią się juniorzy starsi, którzy zmierzą się z wiceliderem tabeli, drużyną Przełom Besko. W pierwszej kolejce podopieczni Grzegorza Byrki pokonali na wyjeździe drużynę Rzemieślnika Pilzno 3 : 0 i aktualnie zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli. Początek meczu o godzinie 11:00
O godzinie 13:00 swój mecz rozegrają podopieczni Andrzeja Majdańskiego, którzy przed tygodniem również przywieźli komplet punktów z Pilzna, pokonując tamtejszy Rzemieślnik 2 : 0.

Największych emocji możemy się spodziewać w ostatnim meczu tego dnia w którym seniorzy STALI NOWA DĘBA zmierzą się z piątą w tabeli drużyną Pogoni Leżajsk. Zespół Daniela Młynarczyka zanotował prawdziwy falstart w rozgrywkach YesSport IV ligi, gdzie w pierwszych dwóch meczach nie udało się zdobyć ani jednego punktu. Nasz zespół aktualnie zajmuje 14-te spadkowe miejsce w tabeli.

Stadion SOSiR Nowa Dęba – sobota 05.04.2014
Juniorzy Starsi STAL NOWA DĘBA – Przełom Besko 11 : 00
Juniorzy Młodsi STAL NOWA DĘBA – Przełom Besko 13 : 00
Seniorzy STAL NOWA DĘBA – Pogoń Leżajsk 16 : 00
Zapraszamy serdecznie
———————-
ban-www-MM beggwspolnoty

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here