Piłkarski weekend w Nowej Dębie

2

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na mecze ligowe naszych drużyn, których w ten weekend na stadionie SOSiR w Nowej Dębie obejrzymy aż cztery.

 

Jako pierwsi o godzinie 11:00 na murawie zameldują się juniorzy starsi, którzy w ramach rozgrywek o mistrzostwo I ligi Podkarpackiej zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg.

Sobota – godzina 13:00 – Trampkarze  STAL NOWA DĘBA – Siarka Tarnobrzeg

Również w sobotę o  godzinie 17:00 swój mecz w ramach 6 kolejki YesSport IV ligi Podkarpackiej rozegrają seniorzy, a przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Janusza Hynowskiego będzie LKS Skołoszów.

W niedzielę natomiast na boisku zobaczymy drużynę juniorów młodszych, która swój mecz z drużyną MKS Kańczuga rozegra o godzinie 13:00

2 KOMENTARZE

  1. nie wiem czy zauważyłeś, ale traktujesz ten portal jak gazetę sportowa. Czy nie ma co innego w ND do opisywania ? A choćby parę fotek jak to miasto wygląda. Sznury na bieliznę między blokami, zasrane chodniki i samochody przez ptaki, ulice z dziurami, brak patroli PIESZYCH jakichkolwiek mundurowych, śmieci w lesie,i bóg wie co jeszcze….. A ty tylko sport i nic wiecej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here