Pogotwie przeciwpowodziowe w Nowej Dębie

14


Z uwagi na intensywne opady deszczu skutkujące przekroczeniem stanów ostrzegawczych rzek i ich dopływów, starosta tarnobrzeski wydał zarządzenie nr 24/ 2010 w sprawie ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego w czterech gminach.

W związku z przekroczeniem stanów ostrzegawczych wód rz. Wisły i Sanu, oraz ich dopływów, a także niekorzystnych prognoz meteorologicznych dzisiaj (29.07) o godzinie 9.00 starosta tarnobrzeski ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w niżej podanych gminach powiatu tarnobrzeskiego :

* Miasto i Gmina Baranów Sandomierski
* Miasto i Gmina Nowa Dęba
* Gmina Gorzyce
* Gmina Grębów

KWP

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

14 KOMENTARZE

 1. Tej popapranej wiochy nawet zalać nie chce,niech to w oko jeża,co tu ma zalać co to w ogóle za komunikat.
  Wyobraża sobie ktoś powódź w Dębie ?
  Chyba na polach w Dębie Rozalin.
  Trzymajcie mnie -chyba ,że to żart,a to przepraszam ubawiłem się !
  I nie mów mi ,że mam okres..

 2. To jak uważasz Nową Dębę za wiochę to poco wchodzisz na stronę tego miasta ??? Zastanów się co piszesz człowieku ???

 3. Drogi positive !
  Jak dla mnie, to ogłoszenie pogotowia powodziowego jest jak najbardziej wskazane – dlaczego ?
  Sytuacja jaka obecnie postępuje na naszym terenie miasta i gminy warta jest takiego ogłoszenia – widząc to wszystko co się tu wyprawia może być powodem powodzi. "Powodzi" niezadowolenia, "powodzi" pytań bez odpowiedzi, "podtopień" powodujących ewakuacje całych rodzin do innych miast czy państw, mnie osobiście krew "zalewa" jak widzę jak miasto "zalewa fala" marazmu, zniszczenia, głupoty, itd.
  Dlatego głośno trzeba krzyczeć by na "wałach miasta" stanęli ludzie , którzy będą bronić Naszego Miasta przed ww "Potopem".

 4. Ten pozytywny popapraniec nie ma okresu, ma miesiączkę. A pozytywny to on może jest, ale inaczej….to jest oczywista oczywistość

 5. Czy byłeś kiedykolwiek nad rzeczką w Dębie wsi w czasie dużych opadów deszczu? Ta rzeczka zawsze wylewa i "zalewa" domy znajdujące się wzdłóż niej. Strażacy 2 dni temu pompowali tam wodę z domów.
  Dalej Ci wesoło?

 6. głupoty piszesz człowieku ,wieśniaki podebrały piasek to ich podlało 2 stare szopy mieszkam tu i widziałem .a strażoki były i było wesoło -I przestań pieprzyć bo 40 lat tu mieszkam i nic :(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here