Pojawił się nowy, większy paczkomat

5

Dobra informacja dla mieszkańców Nowej Dęby i okolic. W mieście pojawił się nowy, większy paczkomat firmy InPost.

Urządzenie pocztowe – tak jak poprzednio – jest zlokalizowane obok wejścia do Hotelu Szypowski przy centrum handlowym Stokrotka. Jak się okazało mieszkańcy Nowej Dęby i okolic robią tak dużo zakupów przez Internet, że stara maszyna nie była w stanie pomieścić wszystkich paczek. Dlatego też podjęto decyzję o zamontowaniu znacznie większego urządzenia.

– Zależało nam aby klienci naszego hotelu oraz galerii handlowej przy okazji robienia zakupów mogli skorzystać z usług kurierskich. Dzięki temu rozwiązaniu paczkę możemy nadać i odebrać w dogodnej dla nas godzinie. Jak się okazuje był to dobry pomysł. Paczek jest tak dużo, że podjęto decyzję o zamontowaniu nowego, znacznie większego paczkomatu – mówi Paweł Grzęda, prezes spółki Begg, zarządzającej hotelem i galerią handlową.

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę (od 10,44 zł brutto) z błyskawicznym terminem dostawy i wygodą odbioru dla klienta. Szczegóły odnośnie nadawania i odbioru  paczek można znaleźć na stronie operatora InPost >>Tutaj<<

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here