Policjant z Nowej Dęby uratował życie mężczyźnie

44

W dniu dzisiejszym (9.04.2015r.) idący do pracy policjant nowodębskiego komisariaty zobaczył leżącego na chodniku mężczyznę. Widząc, że człowiek jest nieprzytomny policjant przystąpił do akcji ratowniczej. Do czasu przyjazdu karetki nowodębski policjant realizował akcję sztucznego oddychania. To właśnie dzięki tej akcji mężczyznę udało się uratować. Wedle nieoficjalnych informacji mężczyzna został przewieziony na oddział wewnętrzny, a jego stan jest stabilny.

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

44 KOMENTARZE

 1. Uratowali go ratownicy medyczni którzy przybyli na miejsce. To oni wykonali elektrowstrząsy. Ale tak poza tym oboje przed ich przybyciem spisali sie na medal. Kim była kobieta która również prowadziła akcję ratowniczą?

 2. tylko trzeba podziekowac tym ktorzy podjeli sie ratowac wielki szacunek i odwaga ja bym nie byla w stanie udzielic takiej pomocy , takie dziwne komentarze to nie na miejscu

  • nierozumiem takich ludzi co tylko krytykuja innych a nic nie umieja pomuc drugiemu po co im to potrzebne

 3. Ten „wspaniały” regionalny portal ma jak mi się wydaje etatowego pracownika do pisania negatywnych komentarzy na obojętnie jaki temat. Temu kolesiowi nic kompletnie nie pasuje.
  Gratulacje dla prowadzących portal za dobór komentujących i przesiew komentarzy

 4. wszystko widziałem, facet przewrócił się na jezdnię z chodnika uderzając potylicą o asfalt, natychmiast podbiegło trzech młodych chłopaków z plecaczkami oraz niesamowita młoda dziewczyna, która kierowała reanimacja, delikatnie przenieśli mężczyznę na chodnik układając go w pozycji bocznej(ustalonej)i to ona zaczeła reanimację na zmianę z chłopakami.Policjant nadszedł kilka minut po fakcie i oczywiście niezmiernie pomógł jak też kierowca niebieskiego samochodu z wąsikami, tak więc uwierzcie , że życie temu facetowi uratowała ta dziewczyna-piękna postawa -podziękowania rodzicom za wzorowe wychowanie.Ja w tym czsie grzebałem w śmietniku aby mieć na chleb-chodzę o lasce.

  • W artykule na stronie policji jest napisane, że faktycznie nie on sam pomagał, byli też inni, między innymi kobieta. Prowadzący portal dowiedział się o policjancie i o nim napisał. Pewnie gdyby ktoś znał tę kobietę to napisałby i o niej. Niech się ujawni. Niemniej jednak niech ludzie wiedzą, że policjanci umieją również pomagać a nie tylko karać. Gratuluje wszystkim którzy przyczynili się do uratowania tego człowieka. Dla Pana który wolał grzebać w śmietniku i przyglądać się również gratulacje… pozdrawiam

  • przechodnie pomagają i ratują człowieka to jest norma, a , że i policjant się nad nim pochylił , to rzecz nadzwyczajna , a więc idealnie do prasy się nadaje. Raczej wszyscy wiemy, do czego jest teraz policja powołana.

 5. Czyli wysnułeś teorię że za komentujących i ich komentarze odpowiada portal? Czyli np. portal Onet, Interia itp. odpowiadają za wszystkich nieszczęsnikow wylewajacych swoje frustracje. Teoria ciekawa :) ale nie uważasz ze jednak INFO nijako pokazuje poziom intelektu niektórych mieszkańców tego miasta?

  • Ja od tego portalu nauczylem sie pluc na wszystko ,tak jak to robil wlasciciel tego portalu,jemu juz przeszlo a mnie zobaczymy czy zaczne mlaskac a nie pluc

 6. Cały artykuł jest niezgodny z faktami jakie miały miejsce.
  1. To nie policjant idący do pracy zobaczył leżącego mężczyznę, a dziewczyna z chłopakami.
  2. „..widząc, że człowiek jest nieprzytomny, policjant przystąpił do akcji ratowniczej…” Bzdura. Akcję ratowniczą rozpoczęła dziewczyna (masaż serca), którą prowadził dalej wspomniany kierowca niebieskiego samochodu z wąsikiem. Policjant nadszedł po trzech minutach akcji ratowniczej i zmienił wspomnianego pana z wąsikiem.
  Cały artykuł jest niezgodny z faktami i rzeczywistością. Jest kłamstwem.

 7. Wszystko pisane jest ze Pan Policjant uratowal zycie tego czlowieka a gdzie pozostali ktorzy zaczeli reanimacje? Pewnie teraz zaciera raczki ze ktos to zauwazy z gory i jakas nagrode dostanie

 8. Widziałam całą akcję,cieszy mnie fakt, że człowieka uratowano, że młodzi ludzie wykazali tyle rozsądku i fachowości w tym co robili. Ogromny niesmak czuję dla piszącego ten kłamliwy artykuł pod absurdalnym tytułem. Mam nadzieję, że pan policjant, znany przecież nam, bardzo miły człowiek, sprostuje te przesadzone informacje.Znam też pana z wąsikiem, który jako pierwszy przystąpił do masażu serca. Robił to bardzo fachowo, dopiero później zjawił się pan policjant, który zamienił zmęczonego człowieka. I tak na zmianę wykonali porządną robotę,dzięki której przywrócono akcję serca leżącemu.Dla nas, którzy widzieli całą akcję bohaterami są ci młodzi ludzie, pan z wąsikiem i policjant.Nie rozumiem dlaczego faworyzujecie tylko policjanta, a tamtych pozostałych pomijacie.Gratulacje wszystkim! A autorowi artykułu życzę większej wiarygodności w tym co pisze.

 9. Jeśli portal „Info Nowa Dęba” ma być wiarygodny i obiektywny, to tytuł artykułu powinien brzmieć: „Grupa ludzi uratowała życie mężczyźnie” a nie j.w.
  Jeśli zaś autor z niewiadomych powodów chciał napisać tylko o policjancie, pierwsze zdanie powinno brzmieć: „Policjant idący do pracy zobaczył grupę ludzi ratujących nieprzytomnego mężczyznę…” a nie „Policjant idący do pracy zobaczył leżącego mężczyznę…”.
  Podobnie każde następne zdanie powinno brzmieć inaczej.
  Pozdrawiam i życzę, aby artykuły pisane przez autora były bardziej obiektywne i odpowiadające zaistniałym faktom i rzeczywistości.
  Inaczej portal przestanie być wiarygodny.

 10. Gdyby w grupie osób ratujacych był ksiądz pisałoby sie o ksiedzu, gdyby był burmistrz pisałoby sie o nim, gdyby to był pan Ostapko to on byłby wyróżniony. Zawsze tak jest opisuje sie tych którzy są w społeczeństwie znani. Jeżeli uważacie, że policjant nie pomógł idźcie na policje i powiedzcie mu to. Rozmawiałem z tym gościem i to nie jest prawdą, że sobie przypisuje zasługi za uratowanie życia tego mężczyzny. Jak mi powiedział w czynnościach ratowniczych brała udział pielęgniarka i jeszcze jakiś jeden mężczyzna. Powiedzcie czy ten artykuł pisała policja?? Chyba nie…

  • Wszyscy pomagali! Każdy sukces ma wielu ojców. A może by tak zapytać tego pana czy on chciał, aby mu pomóc czy nie.I wtedy czy jest to ważne , kto mu pomógł. Cieszę się, że pomagali wsyscy-policjant, pani, panowie, inni… To tylko pokazuje, że nie ma znieczulicy. Jakby był ksiądz, albo ktoś z PIS-u, to na pewno by było wszystko OK. Antek Macierewicz nie pomógł innym, tym w Smoleńsku……..

 11. Nie wiem co chcecie osiągnąć bzdurnymi wpisami, ale jeżeli ten łysy facet to glina, to wielki szacun dla niego i pięknej blondynki, która klęczała obok potrzebującego pomocy. Obserwowałem sytuacje przez około 10 minut i jeżeli uważacie że tego poranka spocony facet wykonujący masaż serca i klęcząca obok niego śliczna blondynka trzymająca głowę to normalka to zróbcie to samo co oni. Nawet po przybyciu karetki pogotowia i lekarzy on nie przestał, cały czas uciskał klatkę piersiową, a później pomagał we włożeniu mężczyzny do karetki, po tym wszystkim pozbierał wykorzystane przez pogotowie śmieci wrzucił je do śmieci. Napisano o nim pewnie dlatego że jest z Nowej Dęby i chyba wszyscy go znają – tym bardziej, że mieszka na tym osiedlu, innych biorących udział osoby widzące całe zajście nie znały a redaktor nie dopytał.

 12. Z tego co pamiętam to podobny artykuł był już na tym portalu jakiś czas temu i dotyczył policjanta ratującego mężczyznę na ul. Podleśnej. Może to ten sam znajomy Pana Marka!??

  • Akurat to nie ten sam, to ja ratowałem tego męzczynę na ul. Podleśnej w tamtym roku i pewnie gdybym tamtędy nie przejeżdżał to faceta by nie było wśród żywych, gdyż reszta stała i się patrzyła.

 13. Dziękuję Wam wszystkim!!!!! Nie widziałem tego, ale wuju żyje. Niestety nie pamięta tego co się stało, ale prosił mnie abym podziękował. Dziękuję wszystkim!!!!!

  • Anonim ty Stary Capie tobie to wszystko nie pasuje. Widzę, że dawno po ryju nie dostałeś za takie bezsensowne gadanie. Ale ty Stary Capie mądry jesteś tu, a w rzeczywistości mordy nie otworzysz, bo od razu byś po niej zarobił – STARY DZIADU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Ech, gdyby policjant prowadził „akcję sztucznego oddychania”, to pewnie nic by z tego nie było. Droga redakcjo: zabiegi resuscytacyjne !!!

  • @……żeś ebnął.Dla laika zabiegi resuscytacyjne do najzwyklejsze stosowanie sztucznego oddycha i gówno go to obchodzi jak się nazywa ta metoda.Ważne żeby przyniosła pożądany efekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here