Poseł PiS Halina Szydełko otworzyła biuro poselskie w Nowej Dębie!

8

We wtorek 17 stycznia 2017 roku, w budynku Spółdzielni Inwalidów „Zjednoczenie” miało miejsce oficjalne otwarcie biura poselskiego Pani Haliny Szydełko, parlamentarzysty wybranego do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości (PiS). 

W otwarciu biura wzięli udział zaproszeni goście: burmistrz  Pan Wiesław Ordon wraz z pracownikami urzędu, prezes nowodębskiego oddziału Akcji Katolickiej Pani Maria Mroczek oraz wiceprezes Pani Zofia Gacek, prezes baranowskiego oddziału Akcji Katolickiej Pan Krzysztof Pawlik, prezes Stowarzyszenia Przyjazny Samorząd Pan Marek Ostapko, oraz zaproszeni mieszkańcy miasta i media.

Otwarcie rozpoczęło się od uroczystej modlitwy i poświęcenia biura, którego dokonał proboszcz Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego ks. Eugeniusz Nycz.  Następnie Pani Poseł Halina Szydełko przedstawiła zebranym swoją sylwetkę, drogę zawodową oraz sprawy nad którymi pracuje w Sejmie.

>> KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY POWIĘKSZYĆ <<

W tym miejscu należy podkreślić, że poseł Halina Szydełko jest absolwentką prawa w rzeszowskiej filii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Uzyskała uprawnienia radcy prawnego, podejmując praktykę w tym zawodzie. Przez lata działała w duszpasterstwie akademickim, od 1995 związana z Akcją Katolicką. Była sekretarzem tymczasowego zarządu diecezjalnego tej organizacji. W drugiej połowie lat 90. prowadziła audycję w katolickiej stacji Radio Via. W 1998 została prezesem zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej, powoływana następnie na tę funkcję na kolejne kadencje. W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartowała do Sejmu w okręgu rzeszowskim jako bezpartyjna kandydatka z listy Prawa i Sprawiedliwości. Uzyskała mandat posła VIII kadencji, otrzymując 10 483 głosy.

Biuro poselskie będzie czynne w każdy wtorek w godzinach od 11 do 14. Prowadzić będzie je Pani Maria Mroczek – doświadczony samorządowiec. W celu umówienia się na spotkanie z panią Poseł należy skontaktować się z Panią Marią Mroczek w biurze poselskim, lub telefonicznie pod numerem telefonu: 604 197 017.

 

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here