Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w badmintonie

16

28.06.11r.

W Straszęcinie z udziałem 54 zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w badmintonie. Duży sukces odnieśli w nich reprezentanci Nowej Dęby.

W singlu mężczyzn w kategorii wiekowej 46 – 55 lat pierwsze miejsce, złoty medal i tytuł mistrza Polski na 2011 rok wywalczył Adam Bunio, który w finałowym pojedynku wręcz zdeklasował swojego przeciwnika Henryka Warzechę (Kraków) 2:0 (21:6;21:8). W deblu mężczyzn w kategorii wiekoqwej powyżej 45 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła para Adam Bunio / Antoni Malcharek. W grze mieszanej trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył mixt Antoni i Danuta Malcharek, a w singlu kobiet w kategorii powyżej 55 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła Danuta Malcharek. W deblu mężczyzn w kategorii wiekowej do 45 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył debel Piotr Malik (Tarnobrzeg) / Piotr Surowiec (Widełka). Był to ostatni, jakże udany akord kończącego się sezonu badmintonowego.Medaliści z Nowej Dęby Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w badmintonie: od lewej: Adam Bunio, Danuta Malcharek i Antoni Malcharek

16 KOMENTARZE

 1. Kolego lub koleżanko to jest NOWA DĘBA, miasteczko/zaścianek- rządzi się innymi prawami- proponuję obejrzeć " U Pana Boga za piecem" to napewno zrozumiesz o czym mówię.

 2. oczywiście, że trener to nie nauczyciel z oświatą i ze szkołą to ten pan ma tyle wspólnego, że hala jest przy szkole.
  idąc twoim tokiem rozumowania pani sprzątająca i woźny też będzie pracownikiem oświaty, no i kierownik na zakładzie też, bo wszak kogoś uczy.
  gościu napisz coś o frekwencji tych mistrzostw polski, bo w żadnej kategorii nawet 10 zawodników lub par zawodników nie było:(
  Lans tego pana jako mistrza mistrzów już się znudził:(

 3. ale niektórym żal ****… ściska że komuś się coś udało…walcie dalej w ta klawiature a pan Adam i tak bedzie robił swoje :) pozdrawiam

 4. Nie wierzę… Koleś zdobył mistrzostwo Polski a wy mu to wypominacie! Ciekawy jestem ile wy wszyscy razem macie na swoim koncie tytulow mistrza Polski chocby w bierkach. Zaznaczam marudzenie to nie sport.

  Nowodebska mentalnosc- wyrazenie ktore niedlugo bedzie w slownikach wyrazajace wieczne niezadowolenie ze wszystkiego ze szczegolnym uwzglednieniem cudzych sukcesow

 5. [quote]Nie wierzę… Koleś zdobył mistrzostwo Polski a wy mu to wypominacie![/quote]

  Hehehe. Dokładnie! W każdym mieście normalni ludzie cieszą się, że reprezentant ich miejscowości jest najlepszy w kraju w swojej dyscyplinie a tutaj niektórzy goście mają z tym problem. Ale wiocha!

 6. Bawi się w sport,wyglada świetnie jak na swój wiek i chyba o to chodzi.Przecież n ie chodzi tu o to ,że był pierwszy na 2-ch czy 3-ch rywali ale o to,że daje przykład jak żyć.

 7. How about shopping gucci product from the [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci outlet[/url] store. I often go to the department to buy [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci shoes[/url] and [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci handbags[/url] in the past. Now I like buy from the [url=http://www.guccioutletone.com/]gucci outlet online[/url] more. Now discount[url=http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-belts/]Gucci Belts[/url], discount [url=http://www.guccioutletone.com/gucci-accessories/gucci-sunglasses/]Gucci Sunglasses[/url],[url=http://www.guccioutletone.com/gucci-bags/gucci-wallets/]Gucci Wallets[/url] for sale. Action now!

 8. Well, according to many high ability worldwide, the shoes to stay over. http://www.mbtclearanceshoesoutlet.com They can help you get fit and stay fit, if you wear MBT shoes interrupted periodically. Wang Shen MBT sail suspended Butler bowed, please come to see, is said to have come to repair a casual reading, but can not determine the true value of this one thing go in person to visit Shen Fan. mylovembt0806

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here