Promocja 10 Zeszytu NTSK

36

2013-11-27

36 KOMENTARZE

 1. Czy zeszyt będzie dostępny w formie cyfrowej w pliku pdf ? A czy wszystkie zeszyty które do tej pory się pojawiły kiedyś będą w formie cyfrowej ? Tam dużo jest ciekawych artykułów o Nowej Dębie, regionie i nie tylko a przecież trzeba by promować i uczyć historii naszego miasta. Jeśli koś byłby chętny takie pliki zrobić to chętnie bym pobrał. No chyba że zeszyt taki jest odpłatny i ktoś nie wyraził zgody na taką formę promocji.

 2. PANIE SUDOŁ! DLACZEGO Z ZESZYTÓW HISTORYCZNYCH ZACZĄŁ PAN ROBIĆ "GAZETKĘ" POLITYCZNĄ? TO BYŁY KIEDYŚ NAPRAWDĘ FAJNE ZESZYTY HISTORYCZNE. ALE WIDAĆ, ŻE SOJUSZ ZAWARTY Z ORDONEM SPRAWIA, ŻE POSTANOWIŁ PAN POŚWIĘCIĆ TEN TYTUŁ. ORDON DAJE PANU KASE Z NASZYCH PODATKÓW TO SIĘ PAN ODWDZIĘCZA W TEN SPOSÓB? PRZYNAJMNIEJ SIĘ PAN JASNO OKREŚLIŁ. PIERWSZY RAZ JAK CHWALIŁ PAN W NASZYCH SPRAWACH FUSZERĘ NA PLANTACH, A DRUGI RAZ TERAZ. NIE WYGRA PAN KOLEJNYCH WYBORÓW. PROSZĘ TO SOBIE ZAKODOWAĆ.

 3. [quote]PANIE SUDOŁ! DLACZEGO Z ZESZYTÓW HISTORYCZNYCH ZACZĄŁ PAN ROBIĆ "GAZETKĘ" POLITYCZNĄ? TO BYŁY KIEDYŚ NAPRAWDĘ FAJNE ZESZYTY HISTORYCZNE. ALE WIDAĆ, ŻE SOJUSZ ZAWARTY Z ORDONEM SPRAWIA, ŻE POSTANOWIŁ PAN POŚWIĘCIĆ TEN TYTUŁ. ORDON DAJE PANU KASE Z NASZYCH PODATKÓW TO SIĘ PAN ODWDZIĘCZA W TEN SPOSÓB? PRZYNAJMNIEJ SIĘ PAN JASNO OKREŚLIŁ. PIERWSZY RAZ JAK CHWALIŁ PAN W NASZYCH SPRAWACH FUSZERĘ NA PLANTACH, A DRUGI RAZ TERAZ. NIE WYGRA PAN KOLEJNYCH WYBORÓW. PROSZĘ TO SOBIE ZAKODOWAĆ.[/quote]

  Ciekaw jestem który z artykułów jest "polityczny"? O sekcji lekkoatletycznej "Stali", o powstańcach styczniowych czy też o parafii wojskowej w Nowej Dębie?
  Zachęcam do wnikliwej lektury zanim oceni Pan zawartość numeru dziesiątego Zeszytów.

 4. Sudoł przestań odejdź mamy ciebie i twoich staroci dosyć .Nowa Dęba cofnęła się za Sudoła o jakieś 45 lat. [b]NIGDY WIĘCEJ SUDOŁA[/b]

 5. [quote]Nie wiem dalej co to za bohaterowie Nowej Dęby, czy to czasem nie jest zdjęcie chopoków na przepustce?[/quote]

  Zwyczajnie to fotografia z lat 50-tych, wykorzystana przy tworzeniu okładki.

 6. Panie Kozłow proszę się nie krępować, tylko wyciągnąć z szuflady swoją historię, swoje zeszyty historyczne, a nie polityczne z jasnym przekazem z okładki. Niecierpliwie czekam na pierwszy numer. Już nie mogę się doczekać, kiedy zatopię się w tej pasjonującej lekturze. I proszę nie zapomnieć zaprosić mieszkańców na spotkanie promocyjne do SOK. Kiedy pierwszy numer zawistny człowiecze?

 7. [quote]No to jaki przekaz niesie okladka. Że w Dębie też były lata 50-te? Ja tylko pytam.[/quote]

  Żadnego ukrytego przekazu tutaj nie ma jak i w przypadku wcześniejszych okładek Zeszytów NTSK. Zostało po prostu wykorzystane wybrane zdjęcie, które znajdzie Pan w jednym z artykułów Zeszytu. Identycznie było przy projektowaniu numeru np. 7, 8 czy 9.

 8. Do@oseerwatorND -może być przykro jeśli na fotografi są ''ludzieniedobrzy – całkiem"
  Zastanów się jakie ''bezimienne" foty wrzucasz – bo możesz się barrrdzo zdziwić niepotrzebnie..

 9. # 19 mordercy wierni komunizmowi występowali czasem w takich mundurach Panie obserwator ND ? pytam bo widzę żeś Pan oblatany w tych sprawach . I czy te mundury są do dzisiaj a jeżeli nie to dlaczego ?

 10. Okładki się czepiacie ? Nie ma po co taka była nasza historia i tyle. Były czasy że nasza armia, nasze służby bezpieczeństwa i inne urzędy które niejednokrotnie były przeciwko naszym obywatelom, mordercy właziły w du..pę rosyjskim kamratom. I to wszystko. Nikt tutaj nie oddaje hołdu takim ludziom tylko opisuje historie jaką była.

 11. Panie Sudoł nie przejmuj sie pan tymi plujokami ,bo z ich podatków zabrakło by na papier toaletowy ,który podczas prezentacji został zużyty.

 12. Prosty sposób na wymianę p.Sudoła: zawiązać komitet,stworzyć listę i ją zarejestrować,zebrać zwycięzką ilość głosów,porozumieć się z pozostałymi o zbliżonych poglądach tworząc większość w radzie powiatu.Macie kawe na ławe tylko trzeba spełnić jeden warunek:przestać być klawiaturowym plujakiem w dniu wyborów tylko brać w nich czynny udział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here