Promowali Lokalną Grupę Rybacką

18

18.09.2012r.


————————————————————————————————-

17.09.2012 r. nad Zalewem w Nowej Dębie odbyła się impreza promująca Lokalną Grupę Rybacką, organizowana przez Dom Pomocy Społecznej w Nowej Dębie pt. \”Wędkuj z nami\”.

Spotkanie miało charakter integracyjny i obejmowało swym zasięgiem wszystkie gminy znajdujące się na terenie Lokalnej Grupy Rybackiej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego Pan Krzysztof Pitra, wicestarosta Pan Jerzy Sudoł, Zastępca Burmistrza miasta i Gminy Nowa Dęba Pan Zygmunt Żołądź, Prezes Koła PZW w Nowej Dębie Pan Krzysztof Czusz, przedstawiciele Środowiskowego Domu Samopomocy w Baranowie Sandomierskim, Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowej Dębie, członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowej Dębie, przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku a także mieszkańcy Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie.


Spotkanie rozpoczęto o godzinie 13:30. Po części oficjalnej nastąpiło oddelegowanie wędkarzy do poszczególnych stanowisk. Równolegle na terenie zalewu odbywało się wspólne biesiadowanie zaproszonych gości. Wszyscy zebrani mieli możliwość obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Baranowie Sandomierskim oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowej Dębie a także mieszkańców DPS w Nowej Dębie. Jednocześnie została podana pyszna grochówka, grillowana ryba, kiełbasa oraz pieczone ziemniaczki. Po zakończeniu wędkowania ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc w organizowaniu imprezy. Pragniemy również podziękować Panu Adamowi Rozmusowi za pomoc w udostępnieniu mediów niezbędnych do podłączenia nagłośnienia.

DPS
UMiG


———————————————————————–

18 KOMENTARZE

  1. a popijawa za składkowe pieniądze członków PZW :) i po pijaku wsiadają za kółko i rozbijają się na lampie na Kościuszki :) wstyd i HAŃBA!!!!!!

  2. Sam jestem wędkarzem. Wędkarzem a nie mięsiarzem. Gdyby tak Nasi kochani "zalewowi" wędkarze pomyśleli troszku o przyszłości a nie o zapychaniu lodówek, to byśmy mieli rekordowe ryby w tym naszym "zasranym" zalewie :) a tak to mamy zasrany zalew po koronę wałów drobnicą i karasiami.

  3. Na bank było ciekawiej niż np. na obchodach świat majowych w naszym mieście.A było wystąpienie proboszczuf z poświęceniem spławikuf,wentkuf i takich tam żeczuf?

  4. kampania wyborcza nawet w Dębie ma swoje prawa.Juz niedlugo będą wybory Mis ogrodków dzialkowych na Rozamnie.Szykujcie baby stroje Firmowe.czas rozpocząc przygotowania .a mężowie niech kręcą kichy i kupują wodkę na placu od ukraincow na poczestunek.:)

  5. A na fotkach oficjalnych Nowej Dęby jest Wszedobylski pan Rysio>Tam gdze można zjeśc i wypić za darmo zawsze jest ten nasz lokalny dzialaćz.nawet do Irlandii sie podobno na wycieczki zawsze zalapie.Uczcie sie bo warto:P

  6. Niestety nie ma.Wystarczy popatrzeć na tych co sie kręcą po mieście, a nawet jezdża "Furami" typu SUV z Kościuszki.;)Typy podobne jak ci na fotkach!!!!

  7. Wybory do władz? To takie same wybory jak do sejmu. Nie ma kogo wybrać. Zapraszam na spotkanie 30 września w domu kultury, ja jestem za zlikwidowaniem Koła PZW w Nowej Dębie !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here