Przedstawiciel Nowej Dęby na Piłkarskiej Gali

0

23-02-2013


Zbigniew Boniek Waldemar Fornalik, Radosław Majdan, Dariusz Michalczewski , Marek Torzewski, Wojciech Gąssowski, a w śród nich nowodębski przedsiębiorca Janusz Biliński. Wszyscy oni bawili na XI Gali Piłkarskiej, która odbyła się na początku lutego.

Coroczne piłkarskie święto uświetnili swoją obecnością: Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek oraz szereg wybitnych gości ze świata polityki, kultury i biznesu. Nie zabrakło przedstawicieli władz administracyjnych, samorządowych i parlamentarzystów wspierających futbol na Podkarpaciu.


Autor zdjęć: Bogusław Szczurek. Źródło: http://www.podkarpackizpn.pl

Dziewięćdziesiąt procent sali wypełnili jednak ci, którzy na co dzień dźwigają na swoich barkach odpowiedzialność za rozwój podkarpackiej piłki. Laureatów oklaskiwali działacze i sponsorzy. Przedstawiciele klubów, wydziałów i komisji ze wszystkich okręgów i podokręgów wchodzących w skład Podkarpackiego ZPN. Od Dębicy po Przemyśl, od Ustrzyk po Tarnobrzeg.

Po wręczeniu statuetki najlepszemu piłkarzowi, Prezes PZPN Zbigniew Boniek powiedział m.in.: „Chciałbym, aby województwo podkarpackie doczekało się drużyny pierwszoligowej lub ekstraklasowej”. Podzielamy te życzenia.

Całą uroczystość uzupełniły: pokaz artystyczny duetu akrobatycznego „Delfina i Bartek” (Delfina Przeszłowska i Bartosz Byjoś- zwycięzcy ostatniej edycji programu „Mam talent”) oraz występ śpiewającego trio z Zespołu Szkół w Tarnobrzegu pod kierunkiem Anny Pintal. Jedną z atrakcji futbolowego spotkania był konkurs strzelania goli. Nie było to łatwe zadanie, gdyż uderzano miniaturową futbolówką do mini bramki. Uczestnikami „zawodów” byli zaproszeni goście oraz laureaci Piłkarskiej NIKE 2012.

Całość była transmitowana on-line za pomocą łączy internetowych.

LISTA WYRÓŻNIONYCH:
1. Łukasz Krzysztoń- młodzieżowiec roku
2. Dariusz Brągiel- odkrycie roku
3. Małgorzata Bolko- trener wychowawca młodzieży
4. Maciej Huzarski- trener roku
5. Michał Ogrodnik- piłkarz roku
6. Czarni Jasło- drużyna roku


Fot: Janusz Biliński i Waldemar Fornalik – trener piłkarskiej reprezentacji Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here