Przedstawiciele MKS Stal Nowa Dęba we władzach Podkarpackiego Związku Badmintona

1

W Rzeszowie w dniu 27.01.2016r. odbył się Nadzwyczajny Walny Zjazd Wyborczy Podkarpackiego Związku Badmintona.

Licznie zgromadzeni delegaci z całego Województwa Podkarpackiego dokonali wyboru nowych władz Podkarpackiego Związku Badmintona.
Z wielką satysfakcją informujemy, że w skład pięcioosobowego Zarządu został wybrany między innymi wieloletni szkoleniowiec badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio, któremu powierzono funkcję V – ce Prezesa d/s Sportowych.
Warto w tym miejscu nadmienić, że Adam Bunio wraca do Zarządu Związku po czteroletniej przerwie, kiedy również piastował tę funkcję przez osiem lat.
Adam Bunio w dalszym ciągu będzie również pełnił funkcję trenera kadry wojewódzkiej juniorów i młodzików, wspólnie ze swoim kolegą z UKS Orbitek Straszęcin Piotrem Skrzekiem.
Jednocześnie należy odnotować fakt, że w 1999r. był On współtwórcą Rzeszowskiego Związku Badmintona po reformie administracyjnej naszego państwa. Potem Związek przyjął nazwę Podkarpacki, tak jak nasze województwo.
Do trzyosobowej Komisji Rewizyjnej został wybrany jako członek, drugi szkoleniowiec badmintonistów z Nowej Dęby Mateusz Czachor.
Wybór obu szkoleniowców z Nowej Dęby do władz wojewódzkich Związku jest dowodem bardzo silnej pozycji badmintona z Nowej Dęby w hierarchii i Województwa Podkarpackiego i jest wyrazem uznania dla wyników sportowych, które badmintoniści Stali Nowa Dęba wywalczyli dla Województwa Podkarpackiego na przestrzenie ostatnich lat.
Na zdjęciu szkoleniowcy badmintonistów Stali Nowa Dęba od lewej: Adam Bunio i Mateusz Czachor, członkowie nowych władz Podkarpackiego Związku Badmintona

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here