Przemytnicy zatrzymani w Nowej Dębie

13

Do spektakularnego zatrzymania przemytu papierosów, których wartość oszacowano na 66 tysięcy złotych doszło 14 października w Nowej Dębie.

href=”http://www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl/files/cm/4045.jpg” rel=”shadowbox”> Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali tam dwoje obywateli Ukrainy i ich pojazdy. Samochodem marki audi A 8 kierowała 37-letnia Olesya S., a drugim, audi A 4 – trzy lata od niej młodszy rodak Artur K.
W wyniku przeszukania pojazdów funkcjonariusze ujawnili 164 420 sztuk ( tj. 8.221 paczek) papierosów pochodzących z przemytu. Rynkowa wartość tej kontrabandy to prawie 66 tysięcy złotych. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie 4 tysiące złotych, 8 tysięcy euro, a także sporą ilość dolarów, ukraińskich hrywien, a także kilka tablic rejestracyjnych i telefony komórkowe.

Aktualnie w tej sprawie, Straż Graniczna prowadzi postępowanie karno – skarbowe pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tarnobrzegu.

SG

13 KOMENTARZE

  1. [b]No to nasze strażniki miejskie muszą sie czuć wyruchane ze im taka gratka sprzed nosa zniknęła za sprawą strażników granicznych…
    Musi Mietek Nalepa troszkę przeszkolić swoich grenadierów aby im nosy bardziej czułe sie zrobiły.[/b]

  2. Straż miejska jest pasożytem,formacja ta [b][size=16]żre[/size][/b] = Pani,Pana podatki i jako ''mundurowi'' – emerytura będzie ich prędko i dobra/za nic! Denerwuje mnie to całkiem – zlikwidować ten Twór w cholere a zaoszczędzone środki przeznaczyć na doposażenie policji i będzie cacy!:D:D:D

  3. [b]O czym tu piszecie? Straż Miejska i Straż Graniczna to dwie bardzo [b[/b]][b]różniace się służby pierwsza podlega Burmistrzowi i najwyżej moze [/b][b][/b]zwrócić uwagę włascicielowi psa, jak ten nasra na trawnik. Straż Graniczna to struktura MSWiA "spektakularnego" zatrzymania przemytników dokonała tzw. Mobilna Grupa Operacyjna SG – dziwię się tylko, że chłopakom chciało sie jechać z Przemyśla aż do Dęby[/b][b][/b]

  4. [b]No patrz, a my takie głupie i niedouczone kmiotki nie znamy sie na rzeczy i piszemy dyrdymały….To teraz wiemy ze Straz Miejska jest od srania piesków…No takie my głupie są…..[/b]

  5. Do sanczo – Strażnik Miejski nie jest funkcjonariuszem typowej "mundurówki" i żadna emerytura po 15 latach służby Mu się nie należy. W ogóle to trudno nazwać Go jakimkolwiek funkcjonariuszem.

  6. Ja nie wiem dlaczego autor artykułu pisze, że zatrzymała ich Straż Graniczna. Ja to widziałem i zatrzymali ich Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie, ci dwaj co jeżdżą busem, a Straż graniczna przyjechała trochę później. Kiedy Straż przyjechała to wszyscy pojechali do komendy w Nowej Dębie.
    Autorowi na przyszłość radzę sprawdzić posiadane informacje a potem pisać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here