Otwarcie poradni endokrynologicznej w Nowej Dębie

32

16 lipca 2012
Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie uprzejmie informuje, że od dnia 02 sierpnia br. czynna będzie Poradnia Endokrynologiczna przy ul. Kościuszki 1c.

Wtorek- od godz.15.00 do godz.18.00
Czwartek- od godz.15.00 do godz.19.00

Rejestracja: Tel.15 846 26 51 wew. 228

BM

32 KOMENTARZE

 1. Widzicie jak o chorych dba nowy Dyrcio,nie tylko wam buduje atlanki ,chodniczki miniaturowe fontanniki ale i otwiera nowe poradnie abyscie szybciej umierali przed emerytura B)

 2. drogi WESOŁO MI – odkąd śledzę informacje na tym portalu jeszcze nigdy nie spotkałam się z twoją aprobatą czy czymkolwiek pozytywnym przy jakimkolwiek temacie! – wszystko krytykujesz, zrzędzisz, ośmieszasz, umniejszasz, upadlasz. Jakim Ty musisz być FRUSTRATEM plującym żółcią i ziejącym nienawiścią! człowieku albo sam coś zrób albo siedź cicho bo chyba już każdy ma dość twoich wyszukanych komentarzy – Panie najmądrzejszy i najsprawiedliwszy! widać masz dużo wolnego czasu i się nudzisz skoro tak mało owocnie spędzasz czas – ciekawe ile sam byś zdołał osiągnąć… no ale wiadomo łatwo i bezpiecznie komentuje się anonimowo!!! jeśli tak zależy ci na losie tego miasta i opinii to kandyduj. Przedstaw jakieś pomysły, lub chociaż za łopatę przysłowiową się weź! gratuluję zdołałeś mnie poirytować! z takim podejściem jak Twoje w tym mieście nic się na lepsze nie zmieni!

 3. #3 – zuza – jesteś również anonimowa.Wyjmij belkę z oka swego i bliźniemu montuj . pianka – ironiczny ;)nie mnie oceniać – Wesoło mi – zuza ma rację !

 4. :> jak ja kocham tych Nowodębian! nawet o 3 rano znajdzie się ironiczny, który wytknie wypatrzy jakieś uchybienie:) jakże słodko! oczywiście że wiem, tak jestem anonimowa, ale swój głos zabrałam tu może 3 razy! i nie w tak frustracyjnych tematach jak pan wesoło mi. Nie sądzę bym się tu wywyższała – zwracam jedynie uwagę na to, co już nudne powoli zaczyna być. Nie zalewam swoimi wywodami forum. i… jeśli ja mam belkę wyjąć to droga pianko może ty sztachetę z ty..łka wyjmij:P bo coś morałami powiało

 5. masz ci babo placek! złośliwość rzeczy martwych – udało mi się przeczytać zaledwie 1/2 komentarza pianki (bo reszta się nie dograła) i odebrałam to jako atak na moją skromną osobę a tu proszę ktoś podziela moje skromne zdanie! PRZEPRASZAM za pochopne wnioski i sztachetę:) zwracam honor:)

 6. kochana zuzo ,swoj glos piszesz ze zabralas na tym portalu moze 3 razy ,no i za tym trzecim razem strasznie sie zesralas bo powialo smrodem od tego nicka :|

 7. Otwarto nowa poradnie , czy ona bedzie pracowala tak jak np. DIABETYCZNA gdzie wizyty pacjentow sa non stop odwolywane,czy bedzie w stylu zabiegow rechabilitacyjnych przy Rzeszowskiej 8 ze zapisujac sie w CZERWCU na zabiegi wykonanie proponuje sie w polowie WRZESNIA ,czy z ta poradnia bedzie tak samo ?

 8. Czytając, niektóre 'wypowiedzi' może warto się zastanowić nad większym dostępem mieszkańców do poradni zdrowia psychicznego. Niektórzy wręcz wymagają stałych konsultacji.

 9. Mi zalecił czytanie propagandy "Naszych spraw" w ramach ŚMIECHOTERAPII ale w wyniku tej lektury stałem się tak mądry jakbym był połączeniem takich TYTANÓW INTELEKTU jak Maria M. i Wiesław O.
  I teraz chodzę po mieście całuje ludzi po rękach robiąc słodkie minki i opowiadam o tym , że oświetlenie uliczne włącza się i wyłącza zgodnie z wieloletnimi obserwacjami wschodów i zachodów słońca, oraz mówię jak to kawki wylatują z miasta na noc do lasu (bo przecież wcale nie śpią na drzewach w miescie)… W dodatku porywam się z MOTYKA NA SLONIE!

 10. Ach zapomnialem dodac ze zakazal mi czytac przedruki z echa i strony URZEDU bo na prawde wyladuje w ZURAWICY,ale ja mu tam nie wierze bo ja w te przedruki wierze

 11. rzutem na taśmę = #10 ch.jowy lekarz – zmień koniecznie. wizyta ile?
  sam potrzebuję, Porządnego. :|
  Daj znać – pianka.Dziękuję.

 12. :D:D jest takie genialne rosyjskie porzekadło – '' jeszcze płynę – lecz kra już nad mną zamarza…''
  edit 1- to dla kolesia Wesoło mi – by [color=#cc0000]myślał trochę intensywniej[/color]
  Pokraczny post /skrótem napisałem/brrr.
  pianka 21:41.

 13. Piance i gosciowi to juz zaden lekarzyna nie pomorze ,najwyzej ich wydoi i na w-9 odesle ,albo ich zuza sztacheta przejedzie noca bo zamiast sie bzykac o 2,17 to ze zlosci lamie sztachety w plocie:|

 14. heh drogi Wesoły – akurat życie łóżkowe mam bardzo udane i nie muszę z nim czekać do 2:17 :) poza tym każdy ma czas i zajęcia w innych godzinach więc ocenianie, że wyrażam swoje myśli o 2:17 jest idiotyczne – na pewno grafika zajęć nie będziesz mi ustawiał. Skoro taki wnioski wyciągasz to ja się ośmielę stwierdzić, że ty w ogóle jak to określiłeś nie "bzykasz" i dlatego cię pełno o każdej porze z tymi frustracjami. Nie mam zamiaru już się wciągać w żadną dyskusję zwłaszcza z tobą bo to bezproduktywne. żegnam

 15. Zuza popieram. Aczkolwiek w jednym się nie zgadzam. Uważam, że wesolo mi ma bardzo bujne życie łóżkowe z tą różnicą, że to nie on lecz jego bzykają tak w Dębie jak i w Jarolu i w Żurawicy. Posty pisze między jednym a drugim oddziałem… ;)

 16. Oj Zuza faktycznie masz ZYCIE seksualne udane bo go skanczylas o 2.17,potem za pianka ganialas z sztacheta pewnie ci bylo malo:o

 17. żałosny jesteś wesoły skoro nie potrafisz czytać niedługiego tekstu ze zrozumieniem (poćwicz głośno może zrozumiesz) poza tym sam zacząłeś wulgarnie o "bzykaniu" widać taki twój poziom. Materacem moim nie jesteś więc wypraszam sobie takie chamskie teksty! jak chcesz coś krytykować to może bardziej konstruktywnie a nie chamsko. wracając do tematu będziemy mieć poradnię endokrynologiczną a to szalenie ważne – więc nie krytykuj a się ciesz! docenisz jak sam zaczniesz z niej korzystać

 18. Zuza i pianka szaleja,Zuzie nie pasuje BZYKANIE komarow,much,bakow,inazywa te poczynania za chamskie z czym sie zgadzam bo bzykaja cale lato,a pianka zgodnie z przyslowiem GLODNEMU CHLEB NA MYSLI wiec sie nie krepuj i do robotyB)

 19. Proszę pisz po polsku !
  [color=#cc0000]''asz''[/color] z autopsji znasz zuchu,inni się kochają,pieprzą .:)
  a gęby wykrzywione? Potrzaskaj lusterko!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here