Przetarg na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych

19

21-06-2012

Otwarto oferty na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowa Dęba.

W dniu 19 czerwca 2013r. o godzinie 11: 05 Komisja Przetargowa powołana przez Burmistrza dokonała otwarcia ofert złożonych w postępowaniu przetargowym na Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowa Dęba.

W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. ul. Leśna 1, 39-460 Nowa Dęba, które zaoferowało wykonanie zamówienia za cenę: 712 800,00 zł brutto.

Termin obowiązywania umowy będzie wynosił od 1 lipca 2013r. do końca bieżącego roku.
Aktualnie trwa weryfikacja dokumentów przetargowych pod kątem wymagań Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i ustawy Prawo zamówień publicznych.

UMiG

19 KOMENTARZE

 1. Jestem przekonany, że ta jedyna oferta świadczy o GENIUSUZU I WIELKIM INTELEKCIE NASZEGO SŁOŃCE PERU WIESŁAWA ORDONA, BURMISTRZA. PRAWDA SAMORZĄDZIKI ?

 2. Jeden jest Burmistrz Ordon Wiesław i jedna jest oferta. I to najlepsza oferta, bo jedyna. Tak jak Ordon jest najlepszy bo jedyny.
  Nikt inny być nie może.

 3. #5
  maść jest jedna- szara -LOMBARDU :|
  To bardzo smutne jak =[quote]Ciesze sie ze tak ochoczo roznej masci swiry odpowiedzialy na moj wpis[/quote]
  powinno być panu przykro,że tylko [quote]roznej masci swiry[/quote]
  :(

 4. Gdie są umowy gdzie pojemniki czy worki jak mam to sortować nikt nic nie mówi tylko tyle że od lipca trzeba płacić, placić i jeszce raz płacić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here