Przywrócono ruch na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie

10

29-01-2013

W Nowej Dębie na drodze krajowej nr 9 przy ul. Rzeszowskiej uszkodzony ciągnik siodłowy marki Mercedes zablokował jeden z pasów. Przyczyną zdarzenia prawdopodobnie była uszkodzona skrzynia biegów. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy kierowali ruchem wahadłowo. Po godzinie 9, droga została odblokowana.

Dzisiaj o godzinie 7, patrol prewencji w Nowej Dębie na ul. Rzeszowskiej zauważył tira, który miał problemy z płynnością jazdy. Po krótkiej chwili kierowca zatrzymał pojazd na pasie ruchu. Prawdopodobnie w samochodzie uszkodzeniu uległa skrzynia biegów. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego. Na tym odcinku drogi wprowadzono ruch wahadłowy.

POLICJA

10 KOMENTARZE

  1. Sto lat, sto lat niech żyja żyją nam, sto lat, sto lat niech ….. a kto policjanci z prewencji którzy przywrócili ruch (co prawda tylko wachadłowy ale przywrócili) na krajowej drodze nr 9. Nagroda i 13-ta pensja należy się jak psu buda a dotego nagroda za waleczność i bohaterstwo na polu walki – czyli krzyż virtuti militari:o

  2. oo ku..a :o:o:o ale wpadka – przepraszam za to "ch" osobę "#7", wszystkich polonistów, anglistów, germanistów, pedagogów, logopedów, ortodontów, i innych a przedewszystkim przepraszam tych co wprowadzili ten ruch WAHADŁOWY i redaktora. Za karę napiszę dziesięć razy "wahadłowy". Uwaga zaczynam:
    wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy.
    uffff już teraz zapamiętam jak sie pisze "ruch wahadłowy":)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here