REPERTUAR NOWODĘBSKIEGO KINA

20

27-03-2012


KINO SAMORZĄDOWEGO OŚRODKA KULTURY

ul. Żeromskiego 2
Nowa Dęba

ZAPRASZA NA SEANSE:


KUPILIŚMY ZOO
28,29,30,31 marca oraz 1 kwietnia


SHERLOCK HOLMES. GRA CIENI
28,29,30,31 marca oraz 1 kwietnia


GNIEW TYTANÓW
11,12,13,14,15 kwietnia

——————————–
BILETY (2D)
normalny – 14 zł.
ulgowy – 12 zł.
grupowe – 11 zł.

BILETY (3D)
normalny – 16 zł.


ulgowy – 14 zł.
grupowe – 12 zł.

Samorządowy Ośrodek Kultury
ul. Żeromskiego 2
39-460 Nowa Dęba
woj. podkarpackie
tel./fax. (15) 846 24 10
e-mail: kultura@nowadeba.pl

20 KOMENTARZE

 1. na gniew tytanow moze pojde, reszta jest beznadziejna. Proponuje by Pan Dyrektor SOK, przed ustaleniem repertuaru, poczytal recenzje filmow na chociazby Filmweb.pl

 2. Kino fajne ludzi coraz mniej. Dobrze że to kino w soku zostało bo reszta ledwo zipie. Tak wspominam wcześniejsze czasy, może budynek nie był taki jak teraz, może dyrektor był inny ale jedno wiem obiekt żył. Dziś zostalo kino. Takie mam wrażenie, że kultura w Dębie to leży i na pewno się nie podniesie.No ale jakie władze w kulturze mamy taka jest kondycjatej instytucji dobrze że jest kino na wysokim poziomie 3D bo władza widzi płasko tylko 2D.

 3. niech zrobia zespol spiewajacych i tanczacych dzieciakow 7-10 lat, bedzie sie podobalo i przyda im sie na kazda okazje, to chyba potrafia zrobic? albo nawet tego nie potrafia?

 4. Nowy dom kultury to fakt i co z tego???? Można tam spotkać żywe postacie z czasów PRLu. Propagowanie kultury polega na utrzymaniu stałego poziomu w piciu procentowych trunków i braku kultury. A dyrektor śpi – dobranoc.

 5. Szanowni Państwo,

  Żeby kulturę "mieć", to trzeba samemu w niej chcieć uczestniczyć. Na internecie są setki tysięcy różnych książek zeskanowanych i dostępnych za darmo. Czytacie te wartościowe? Każdy kto ma komputer może, używając dostępnych w sieci za darmo zaawansowanych programów do grafiki i projektowania, tworzyć spektakularne projekty artystyczne i techniczne ( Blender 3D, Generative Components ). Możecie Państwo skorzystać z niezliczonej ilości syntezatorów muzycznych dostępnych także za free pod postacią wtyczek VST i uruchomić je pod Reaper`em ( który teoretycznie jest shareware, ale po upłynięciu 30-dni działa bez ograniczeń – celowa, promocyjna strategia producenta dla osób, które i tak muszą kupić licencję, jeżeli chcą czerpać zyski ze swojej pracy ).

  Nie wspomnę o tym, że można wziąć kartkę i ołówek i próbować szkicować z natury albo długopis ( czy komputer ) i napisać nowelę albo … całą powieść / sztukę dramatyczną. W przypadku tego drugiego można spotykać się na weekendzie choćby w piwnicach i wspólnie ćwiczyć rolę ( z innymi internetowymi komentatorami ), a w sezonie wiosenno – letnim wystawić sztukę w plenerze ( zakładając czarny scenariusz, że w SOK Wam nie pozwolą ).

  LUDZIE!

  ŚWIAT JEST WASZYCH RĘKACH!

  TWÓRZCIE!
  MOZART POTRAFIŁ NAWET W KIBLU ( BEZ DOSTĘPU DO KINA 3D! )

  … A WY CO UMIECIE?

 6. [quote]LUDZIE!

  ŚWIAT JEST WASZYCH RĘKACH!

  TWÓRZCIE!
  MOZART POTRAFIŁ NAWET W KIBLU ( BEZ DOSTĘPU DO KINA 3D! )

  … A WY CO UMIECIE?[/quote]

  Płacić podatki i konsumować

 7. sam sobie gosciu napisz nowele, najlepiej czarna, bo taka pasowalaby do osiedla, albo moze political fiction z intryga i debami, ktore ktos wykonczyl, na koniec rabniesz mala grafike albo akwarele, z rowno przecinajacymi sie ulicami i strozami porzadku pilnujacymi ulicznego oswietlenia i wyslij to wszystko do "Polityki", moze dostaniesz paszport

 8. Ogłaszam Pana Wernera mistrzem ciętej riposty sprzężonej zwrotnie.

  Najśmieszniej jest, jak ktoś cierpi, jednocześnie chciałby przestać cierpieć, ale z drugiej strony polubił czynność zadawania sobie bólu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here