Restauracja Leśne Runo zaprasza

9

WSPIERAMY PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – WSPIERAMY PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ- WSPIERAMY PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ


W miejscowości Nowa Dęba w województwie podkarpackim, z końcem marca rozpoczęła pracę czternasta w Polsce restaurcja „Leśne Runo”. To drugie w tym roku otwarcie w sieci gastronomii przydrożnej należącej do Towarzystwa Przyjaciół Polskiej Kuchni S.A..

Restauracja w Nowej Dębie zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 9 (Radom – Rzeszów), w sąsiedztwie stacji benzynowej marki Statoil. Wśród wszystkich lokali sieci, jest to dziesiąta restauracja własna TPPK S.A. (cztery pozostałe działają na zasadzie franczyzy).

Nowa restauracja dysponuje 36 miejscami wewnątrz lokalu, z możliwością poszerzenia powierzchni w sezonie letnim o ogródek na zewnątrz.


„Leśne Runo” stworzyło 6,5 etatu miejsc pracy, w całości obsługiwanych przez pracowników miejscowych. Lokal czynny jest w godzinach 7.00 – 22.30 (w niedziele pracuje od godz. 8.00). Jak każda restauracja sieci, ta również oferuje tradycyjną kuchnię polską. Wnętrze lokalu utrzymane jest w stylistyce leśnej – drewniane elementy, żywe kwiaty, kosze z owocami. Restauracja przygotowana jest na przyjęcie wycieczek i grup zorganizowanych.

Więcej informacji udzieli:
Adam Studziński
T: 501 406 429
E: adam@kreskapr.pl
A: ul. Floriańska 14/49 03-707 Warszawa

————————————————————————————————————————-

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą działającym na terenie Nowej Dęby i chcesz przedstawić swój produkt, markę, działalność na portalu InfoNowaDeba.pl NAPISZ DO NAS! Zamieścimy Twój tekst za darmo bo WSPIERAMY LOKALNĄ PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. Rozwój lokalnego biznesu rozwojem miasta.

9 KOMENTARZE

  1. to prawda klimat jest super aż miło sie siedzi i jedzenie tez w porzadku, ciekawe nazwy- bardzo zachęcają. Życzę jak najlepszego rozwoju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here