Rusza Liga !! Zapraszamy na pierwszy mecz seniorów

5

Już jutro na Stadionie SOSiR w Nowej Dębie, po ponad czteromiesięcznej przerwie zimowej ruszają rozgrywki YesSport IV ligi podkarpackiej.
W pierwszej kolejce rundy rewanżowej nasza drużyna zmierzy się z zajmującym aktualnie 4 miejsce w tabeli Cosmosem Nowotaniec. Władze Cosmosu dokonali w przerwie zimowej kilku solidnych wzmocnień, co zdecydowanie stawia ich w roli faworyta jutrzejszego spotkania oraz pretendenta do zajęcia miejsca na podium na zakończenie sezonu.
Podopieczni Daniela Młynarczyka podczas okresu przygotowawczego rozegrali 10 meczy sparingowych, z których 7 wygrali, 1 przegrali oraz dwukrotnie zremisowali.
 
– okres przygotowawczy był przepracowany dość solidnie więc mamy pozytywne nastawienie oraz dużą motywację – mówi jeden z zawodników STALI.
 
Z naszego zespołu w przerwie zimowej ubyło trzech zawodników. Leśniowski zasilił szeregi Rzemieślnika Pilzno, natomiast Oskar Wardzała i Arkadiusz Duda wzmocnili rywala zza miedzy ekipę z Mokrzyszowa. 
Do STALI dołączyli natomiast bracia Horodeńscy – Kacper i Kajetan, którzy pierwszą rundę spędzili w drużynie LZS Jadachy.  Do kadry dołączyli również Mateusz Urbaniak – powrót z zagranicy oraz Bartłomiej Schlage, który wraca na boisko po ciężkiej kontuzji kolana. Treningi w STALI wznowił również bramkarz Maciej Wilk, który przez ostatnie 3 lata studiów nie grał w żadnym klubie.
 
Podczas jutrzejszego spotkania trener nie będzie mógł skorzystać z usług Pawła Wydro, który nabawił się kontuzji kolana na wtorkowym treningu.
22.03.2014 Sobota godzina 15:00
Stadion SOSiR Nowa Dęba
Zapraszamy
Hej STAL !

5 KOMENTARZE

  1. Kto był na meczu?Jak widziałem tych grajków i ich kopaninę,to aż łeb bolał od patrzenia.Ale tak to jest,jak wszyscy wzmacniają swoje ekipy,a Dęba robi dwa kroki do tyłu,to będziemy dostawać baty za każdym razem i od każdego.Brawo,panowie działacze,trzeba zrobić jeszcze kilka bali sportowca dla kółka wzajemnej adoracji,nie inwestować w drużynę,a wyniki same przyjdą.Tylko jakie?

  2. A ja tnę w gałę cały czas w przeciwieństwie od tego co trzy lata nigdzie w gałę nie ciął,więc uważam,że jestem w lepszej formie i mógłbym wam się przydać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here