Ruszamy z ogłoszeniami na InfoNowaDeba!

5

Jeżeli chcesz coś kupić, sprzedać lub oddać za darmo to w dzisiejszych czasach nie ma lepszej drogi niż ogłoszenie tego w internecie. Od dzisiaj możesz to robić na naszym portalu.

Oczywiście internetowa tablica ogłoszeń funkcjonowała na Info także w latach minionych, jednakże w ostatnim okresie z powodów technicznych nie była dostępna. Ponadto pewien czas zajęło nam „odświeżenie” strony i budowa nowej szaty graficznej.

Do państwa rąk i klawiatur oddajemy panel ogłoszeniowy składający się z kilku działów (kategorii): Nieruchomości, Motoryzacja, Elektronika, Praca, Usługi i Firmy oraz Różne. Aby przeczytać wszystkie zamieszczone ogłoszenia należy kliknąć odpowiednią ikonkę w górnej części portalu. Dodać ogłoszenie można na dwa sposoby: jako użytkownik posiadający swoje konto, lub jako użytkownik bez konta. Ta pierwsza opcja umożliwia edycję i usunięcie własnego ogłoszenia na każdym etapie jego publikacji. Ogłoszenia ukazują się po zaakceptowaniu ich treści przez moderatora.  Do każdego ogłoszenia można dodać 3 zdjęcia stanowiące jego ilustrację lub prezentacje przedmiotu. Całość jest intuicyjna i ktoś, kto już wcześniej dodawał ogłoszenia w internecie, nie będzie miał problemu z uczynieniem tego na Info. W razie pytań lub problemów prosimy o skorzystanie z zakładki KONTAKT.

Reklama:

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here