SANEPID zamknął basen

45

28 lipca 2012Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tarnobrzegu basen letni w dniach 27 – 28 lipca 2012 roku będzie nieczynny.

45 KOMENTARZE

 1. To nie wiecie?Założyciel tego portalu nie jest na bieżąco.To burmistrz W.Ordon jest temu winien.On i jego współpracownicy:@:@:@Nocą targali wory z chemią i sypali do basenu.

 2. [quote]#7 | ratamahata ha dnia 07/28/2012 09:55
  No ludzie… to się normalnie w pale nie mieści![/quote]
  POPRACUJ NAD WIELKOŚCIĄ,WTEDY SIĘ ZMIEŚCI

 3. Fajny pomysł z tymi kamerkami nad Jeziorem Tarnobrzeskim, moze u nas w Nowej Dębie np. nad zalewem czy nad basenem można było by umieścić takie kamerki i na necie mozna oglądać czy są ludzie czy warto się wybrać itp.
  Może warto spróbować – próba nie strzelba;)

 4. Jak to jest, że w rewitalizacji miasta nie znalazł się basen letni, tylko np. Planty (które po raz trzeci są przebudowywane).Przecież ten basen nie był remontowany od poczatków jego istnienia, jak to się stało że Rada Miasta zapomniała umieścić tego jak pięknego miejsca w tej całej rewitalizacji. Jak to jest, że radny Licak nie postarał się o to by basen na którym pracuje nie znalazł się w tym projekcie. Jak to jest ? Czy zmienił pan panie radny zdanie ? Ten basen był i pewnie do dnia dzisiejszego jest jedynym takim miejscem w całym województwie podkarpackim i niejedne miasto nam go zazdrości. Ale z każdym rokiem da się zaobserwować pewien zastój w organizacji tego miejsca. Co jest powodem że tak się dzieje? Doszły mnie słuchy, że najlepiej było by zamknąć ten basen. Niech wam do głowy takie pomysły nie przychodzą bo ludzie wam tego nigdy nie wybaczą!

 5. Radny Licak gdyby to od niego zależało to by wpisał w rewitalizacje i basen i zalew. Niestety nie był radnym w poprzedniej kadencji gdy burmistrz ze swoją świtą przygotowywali wnioski. I niestety mimo iż dzisiaj jest w radzie to burmistrz Ordon i tak nie ma zamiaru słuchać głosu opozycji. dlatego jest tak jak jest…

 6. "Uderz w stół a nożyce się odezwą" – dotknij lub rusz na tym portalu kogokolwiek z opozycji a zaraz psy będą ujadać.
  Szczekajcie, ujadajcie – wściekłe sabaki.

 7. Tarnobrzeg potrafi zadbać o promocję i swoich mieszkańców, nawet poprzez umieszczenie kamerki nad wodą. U nas montuje się kamery z widokiem na czaple, pomniki, itp. Bardzo trafione miejsca, życie weryfikuje a i tak wandalizm zostaje nie zauważony przez stróżów prawa. Nowa Dębo patrz się i ucz się .Na zdjęciu z bramą na basen umieszczono tablicę informacyjną o monitoringu (jeśli żeczywiście on tam jest) co za problem umieścić obraz na necie z tej kamery – a może gospodarz coś chce ukryć.

 8. Uderz w stół a nożyce się odezwą. dotknij lub rusz na tym portalu kogokolwiek z wladzy a zaraz psy będą ujadać.
  Szczekajcie, ujadajcie wściekłe sabaki.

  Burmistrzowi i dyrektorowi SOSiR dziekuje za takie dbanie o basen… Upalny weekend i co? i jajco!

 9. Przecież to nie jest wina Burmistrza czy Dyrektora SOSiR, że Sanepid zamknął basen. Po prostu tak się dzieje i tyle, podobnie jest nad Bałtykiem, Sanepid zamyka kąpieliska bo w wodzie są sinice. Więc proszę nie szukać winnego. bo nikt tu nie jest winny. Amen.

 10. Basen zamknięty podobno z powodu gronkowca wykrytego w obu basenach. Teraz podobno lądując duże ilości chloru próbują gronkowca wybić, ale czy to pomoże to zobaczymy. Jak w poniedziałek będą wodę spuszczać to macie odpowiedz.

 11. pewnie jak siękąpiecie w tych samych gaciach w których chodzicie to jest syf w basenie i jeszcze macie pretensje że na kryty basen nie możecie w nich wchodzić,zmieniajcie gacie i kąocie się w domu to będzie się można dłużej kapać w basenach

 12. Dlaczego nie ma tej informacji na stonie UMiG ND, przecież ta informacja powinna dotrzeć do wszystkich mieszkańców a nie do tych którzy czytają ten portal.

 13. Woda jst brudna bo kąpią sie ludzie ze wsi Nowa Deba.Brudni i śmierdzący a nawet sikają do wody.To samo jest na basenie.Pomimo tegop ,ze są prysznice nikt przed wejsciem do basenu nie spłuka z sienie brudu i potu .Po prostu szukajcie winy wśród swoich znajomych i bliskich.:P

 14. [quote]#31 | zniesmaczony dnia 07/28/2012 22:37
  Bardzo dobrze że zamknęli ten basen, jeszcze powinni zamknąć co niektórych ratowników[/quote]
  Żal pośladki ściska?Żal i zazdrość?Zrób uprawnienia ratownika,jaki problem.Problem tylko że trzeba potrafić pływać,w wodzie nie w wirtualu.

 15. [quote]Przecież to nie jest wina Burmistrza czy Dyrektora SOSiR, że Sanepid zamknął basen. Po prostu tak się dzieje i tyle,[/quote]

  Burmistrz zamieszcza na swojej stronie "sprawozdanie z działalności"… gdy jest jakiś turniej, zabawy, gry lub coś po prostu się uda wówczas wpisuje to do swojego sprawozdania mimo iż tak naprawdę nie wykonywał wokół danej akcji żadnego działania. Skoro wszystko co się dzieje jest jego "zasługą" to bądźmy konsekwentni: wszystko co się złego TAKŻE jest jego "zasługą". Kłaniam się, moje uszanowanie.

 16. tyle niepotrzebnych słów padło tu na forum (zbędnych) a wystarczyło poczekać, nie psioczyć i basenik otworzyli, kłopoty z wodą miało całe miasto i ma do tej pory – jeszcze nie jednemu z nas czarna woda w kranie leci – nieprawdaż ! wiec jeżeli tyle kłopotu ma każdy mieszkaniec to i takie miejsce jak basen, kłopoty mieć może ! to są tysiące litrów wody i trzeba to wszystko w bardzo dobrym stanie utrzymywać bo mają z tym bezpośredni kontakt ludzie ! i nie dziwmy się że basen takie kłopoty mieć może również. to chyba lepiej jest zamknąć basen niż dopuścić do grupowego zakażenia ludzi – takie są przepisy i należy zamknąć basen. tak się stało – trudno, gdzie szukać winy, może u nas samych tak dla przykładu :
  – większość młodych mężczyzn przychodzi się kąpać (pływać) w spodenkach, szortach, pantalonach, kąpielówkach, bermudkach, itp. OK ! ale po cholerę im te majtochy w których przyszli ?!??! pytam po jaką cholerę :o , przecież im ten WIELKI INTERES nie wyskoczy tą metrową nogawką . WIĘC nazwijmy to tak niehigienicznie: przyszli nartę zmyć z majtochów czy co ?
  PRANIE panowie robi się w domu :o
  – kolejna sprawa to , gra w siatkówkę czy w piłkę nożną a zaraz po tym bezpośredni skok do wody pomijając prysznic ! a co mi tam w basenie się umyję !
  -następna sprawa proszę zobaczyć na niektórych schorzenia jakie mają na ciele i też im się należy przecież bilet w ręce ma – to też nam nie przeszkadza !
  – kto z was nie załatwił potrzeby w basenie a w brodziku to dopiero miejski szalet – nieprawda?
  ILE TAK JESZCZE CZŁOWIEK WYMIENIĆ MOŻE !!!
  Ale pretensje to do wszystkich – a nawet świętych !
  Zastanówcie się czasem … wszyscy co wy tu wypisujecie !!!;)

 17. Ten basen to powinien już dawno być zamknięty! I to nie z powodu zanieczyszczenia wody tylko niedopuszczenia pod względem bezpieczeństwa. Proszę zobaczyć w jakim stanie znajduje się basen, wylewka wokół basenu, ogrodzenie, brodzik, sanitariaty, szatnie itp.
  Proszę wybrać się gdziekolwiek na basen odkryty i porównać sobie te miejsca. Kto wydaje te wszystkie decyzje na otwarcie basenu. Zastanawiam się również, kiedy to miejsce miało jakikolwiek audyt , czy w ogóle miało ?
  Co zostało zrobione przez te wszystkie lata ?
  kto jest za to odpowiedzialny ?
  kiedy to się wszystko zmieni ?

 18. do44
  Nie zgadzam się z panem spod43 że powinien być zamknięty ale nie zgadzam się także z Tobą. Otóż nie stawiaj wyboru: albo bierzesz basen taki jakim jest albo spadaj nad zalew (też zaniedbany zresztą). Dobrze, że pan spod43 nie godzi się na bylejakość, badziewie i prowizorkę. Szanujmy sie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here