Siatkarski Turniej Walentynkowy w Jadachach

11

11-02-2013W sobotę, 9 lutego, na hali Zespołu Szkół w Jadachach odbył się V Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej, zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju i Promocji Wsi Jadachy. W tym roku miał formułę otwartą. Ku miłemu zaskoczeniu organizatorów do turnieju zgłosiło się aż 10 drużyn pochodzących z gmin: Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Grębów oraz Radomyśl nad Sanem.

W związku z tym turniej odbył się w dwóch etapach. Pierwszy był rozegrany systemem pucharowym, a drugi w dwóch grupach” każdy z każdym”. Od samego początku poziom był wysoki, a walki wyrównane i bardzo zacięte. Jednak zasady fair play, którymi wykazali się zawodnicy, pozwoliły na sprawny przebieg turnieju. Głównym sędzią turnieju był Grzegorz Trela.

Puchary zdobyły następujące drużyny:
I miejsce wywalczyła drużyna „ Agmar” z Chwałowic w składzie: Marcin Iberle, Andrzej Oskroba, Rafał Suszek, Piotr Oskroba, Krzysztof Ożga, Arkadiusz Przywara, Piotr Pasztalaniec, Adam Olech, Tomasz Suszek.

II miejsce po zaciętej walce zdobyła drużyna „Joker” z Woli Baranowskiej w składzie: Marcin Zasadni, Grzegorz Janeczko, Przemysław Leszkowicz, Sebastian Serwan, Jacek Stachula i Marcin Lis

III miejsce przypadło drużynie „PKS” z Nowej Dęby w składzie: Damian Mikoś, Jakub Gaweł, Łukasz Buś, Michał Kwiatkowski, Marcin Mazurek, Anna Chałka, Adam Ciak, Natalia Piędel.Tuż poza podium znalazła się drużyna ze Stalów. Wręczenia pucharów dokonał Janusz Statuch Dyrektor Operacyjny w Zakładzie Obrotu Towarowego „Siarkopol”sp. z o. o. w Tarnobrzegu. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał Krzysztof Ożga, reprezentujący drużynę „ Agmar” – Chwałowice, z rak fundatora Józefa Grdenia. Gospodarzy reprezentowały trzy drużyny, z których najlepsza okazała się drużyna „FC Pionki”, która odpadła w półfinałach. Zawodnicy w przerwach między meczami mogli korzystać ze stołówki, gdzie organizatorzy zapewnili słodki poczęstunek. Były wielkie emocje, piękne serwy, walka do ostatniego punktu, a przede wszystkim dobra zabawa. Tak jednym zdaniem można podsumować V Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej w Jadachach, który przeszedł już do historii. Koordynatorem całego przedsięwzięcia był Andrzej Durtka. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju i życzymy sukcesów podczas kolejnych zawodów .

Dziękujemy sponsorom: Zakład Obrotu Towarowego Siarkopol Tarnobrzeg, Marzena i Bogdan Tomczyk, – sklep ABC w Jadachach, sołtys wsi Jadachy Józef Grdeń oraz dyrektor ZS Jadachy za udostępnienie hali sportowej .

Elżbieta Głaz
Źródło: UMiG

11 KOMENTARZE

  1. Przykro mi ale jest tu błąd w składzie drużyny z Nowej Dęby ponieważ Hałka pisze się przez samo H :) A tak to spoko :)

  2. do#7 "Szkolan" to masz chyba na drugie :D i podejrzewam że by się zesra** a nie to wygrała, co najwyżej goście z LAS VEGAS mogli by to wygrać…

  3. powinno być że w jadachach to ludzie z jadach a nie;(
    w dębie to obcych nie wpuszczajom i gitara, a ten NOWAK co tak krzyczał to majdaniak

  4. Nazwisko wpisano przez "Ch" gdyż tak zostało podane w zgłoszeniu drużyny.
    Osobę zainteresowaną prosimy o kontakt z organizatorami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here