Sportowcy nagrodzeni

12

29 lutego w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbyło się wręczenie nagród i stypendiów sportowych dla zawodników, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki sportowe w 2015 roku.

Po zasięgnięciu opinii Rady Sportu Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Rady Miejskiej w Nowej Dębie, Burmistrz Wiesław Ordon.

Wyróżnionych zostało 18 zawodników i trzech trenerów z MKS STAL Nowa Dęba oraz
10 zawodników z Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba.

Nagrody i podziękowania wręczali Wiesław Ordon Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba, Wojciech Serafin Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Stanisław Skimina Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Rady Miejskiej w Nowej Dębie.

Stypendia otrzymali
Sylwia Bąba, Rafał Lejko, Natalia Róg, Beata Mycek, Patryk Kopeć

Jednorazowe nagrody pieniężne
Trenerzy: Julian Zięba, Adam Bunio, Mateusz Czachor.
Zawodnicy: Kamil Gurdak, Dagmara Gładysz, Dominika Luboch, Aleksandra Michalczuk, Patryk Róg, Jakub Suszyński, Zofia Tomczyk, Arkadiusz Urbaniak, Dawid Jachyra, Klaudia Kostrzycka, Marcel Prokopiuk, Bartłomiej Rębisz.

Nagrody rzeczowe
Jakub Borowiecki, Karolina Byczek, Szymon Durlak, Urszula Kopeć, Dawid Maguder, Hubert Maguder, Nikodem Naróg, Michał Puzio, Klaudia Szypuła, Bartosz Urban.

Do gratulacji złożonych przez władze samorządowe, dołączyli się trenerzy poszczególnych sekcji Julian Zięba, Adam Bunio oraz Piotr Socha. Gratulacje przekazał również Damian Diektiarenko Prezes MKS STAL Nowa Dęba.

Wrażeniami z występów w kadrze Polski podzielił się Kamil Gurdak, który opowiadał
o starcie na wyspach Bahama, Mistrzostwach Europy w Pradze oraz na Uniwersjadzie
w Korei.

Adam Szurgociński

12 KOMENTARZE

 1. Gdzie wyróżnienia dla zawodników Gardy Nowa Dęba ?
  Którzy brali udział w Mistrzostwach rejonowych oraz ogólnopolskich ?

 2. Gratulacje dla wszystkich. Pytanie tylko gdzie młodzi piłkarze z rocznika 2005, którzy w ubiegłym roku wygrali finał wojewódzki i zajęli 12 miejsce w Polsce w swojej dyscyplinie w którejśtam edycji (chyba XV) zawodów „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”. 12 MIEJSCE W KRAJU. Dodam tylko, że są to nieoficjalne mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży. Największa tego typu impreza w Polsce, jeśli nie w Europie. Chłopcy nagród raczej nie będą zazdrościć i nadal będą robić to co lubią i w czym są naprawdę dobrzy. Piłka nożna jest dla nich naprawdę ważna. Szkoda tylko, że niektórzy tego nie dostrzegają. Brawo panie Szurgociński, brawo wy. (mam nadzieję, że przynajmniej herbatka była ciepła)
  nie pozdrawiam
  fanatyk13

  • Jak nie masz pojęcia na jakich zasadach dostali te nagrody to się lepiej nie wypowiadaj

  • Zawodnicy są zgłaszani do stypendiów i nagród przez własnych trenerów, a następnie na podstawie osiągnięć i wyników ustalane jest jaka nagroda itd. W tym roku każdy Zgłoszony został nagrodzony.

  • „W tym roku każdy Zgłoszony został nagrodzony.” … czyli jak zwykle dyplom i medal DLA KAŻDEGO !
   Brawo !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here