Spotkanie czwartkowe z Piotrem Goćkiem

2

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Piotrem Goćkiem – publicystą tygodnika „Do Rzeczy” i TV Republika – autorem książki „Pozamiatane”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 12 listopada 2015 r. o godz. 18:00 w sali kameralnej SOK. Wstęp wolny.

 

Piotr Gociek – pisarz, publicysta, radiowiec. Autor ponad tysiąca publikacji. Był m.in. korespondentem filmowym RMF FM, szefem anteny sieci Radia Plus, kierował działem krajowym „Rzeczpospolitej”.
Obecnie publicysta tygodnika „Do Rzeczy” i TV Republika. Autor powieści „Demokrator” (2012, wznowienie 2014) oraz zbioru opowiadań „Czarne bataliony” (2014) oraz wywiadu–rzeki z Cezarym Gmyzem „Zawód: dziennikarz śledczy”.

Podczas spotkania będzie do nabycia najnowsza książka autora – „POZAMIATANE” w promocyjnej cenie. Po spotkaniu książka będzie podpisywana przez autora.

„Pozamiatane” – opis książki (źródło: Wydawnictwo Zysk i S-ka):

Platforma Obywatelska rządziła III RP przez jedną trzecią jej historii. Być może będzie nią rządzić w przyszłości. Można nawet powiedzieć, że porwała Polskę na kilka różnych sposobów. Porwała ją za sobą, gdy seryjnie wygrywała wybory. Porwała niczym kidnaper, kiedy zawłaszczała kolejne urzędy i instytucje. Porwała na kawałki, bo Polacy są dziś podzieleni bardziej, niż kiedykolwiek po 1989 roku. Czym była PO w chwili narodzin, czym gdy zatriumfowała, a czym jest dziś Jakie cele przyświecały politykom Platformy Czy był to projekt naprawy kraju, czy realizacji prywatnych ambicji Czy PO to twór wyjątkowy w ostatnim ćwierćwieczu, czy logiczna i nieuchronna kontynuacja polityki niegdyś prowadzonej przez Kongres Liberalno-Demokratyczny i Unię Wolności Kiedy Donald Tusk zamienił się z reformatora w hipnotyzera Dlaczego Bronisław Komorowski musiał zostać prezydentem
Czy tylko lemingi kochają PO Jak to się stało Jak to zrobiono I po co
Krótko mówiąc: jak Platforma Obywatelska porwała Polskę i co z tego wynikło.

Źródło: SOK

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here