Styczniowe spotkanie Klubu Książki

4

11-01-2012

Styczniowe spotkanie DKK dla dorosłych odbędzie się 16.01.2012 r. o godz. 18:15 w Wypożyczalni dla Dorosłych. Czytelnicy porozmawiają o książce pt. \”Części intymne\” autorstwa Izabeli Sowy.

DKK to wspólny projekt Instytutu Książki i bibliotek wojewódzkich powstały w 2007 roku. Założeniem tego projektu jest stworzenie miejsc, w których można rozmawiać o książkach. Celem klubów jest także ożywienie środowisk skupionych wokół bibliotek oraz zachęcenie bibliotekarzy do propagowania mody na czytanie.

SOK

\”Części intymne\”
Opis wydawcy

Janusz jest bestsellerowym autorem, jednak nie ma złudzeń co do swojej twórczości. Opowiada o ciekawych wyprawach… nie ruszając się z fotela. Pierwszą książkę stworzył, aby wygrać zakład. I nagle – furora, więc napisał kolejne. Właśnie mozoli się nad czwartą, kiedy dostaje intratną propozycję: udział w serii spotkań z czytelnikami. Choć przez ostatnie lata nigdzie nie wyjeżdżał, przyjmuje wyzwanie.

„Części intymne” to ironiczna powieść o wyprawie w głąb – nie tylko siebie. Historia o polskiej prowincji (nie mylić z Prowansją!), o rynku wydawniczym, krytykach i pisarzach, a przede wszystkim o czytelnikach – tych z miast i miasteczek Polski X, Y, Z.

4 KOMENTARZE

  1. No prosze ile komentarzy pod informacją:D
    No ale przeciez ksiązek nikt nie czyta to po pierwsze a po drugie komu pod taka informacja mozna p………..ć ?Burmistrzowi ,raczej nie:( Ostapce ? Też nie:( Ale zaraz można przywalic PO bowiem podniosła stawki vat na książki.
    A zatem drodzy państwo frustracji internetowi do dzieła:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here