Sukces akcji bezpłatnych badań!

5

27-06-2012r.63 osoby skorzystały z bezpłatnych badań spirometrycznych organizowanych przez Szpital Powiatowy w Nowej Dębie.

Badania odbyły się 27 czerwca w godzinach od 8-12 w Samorządowym Ośrodku Kultury. Spośród przebadanych osób – 6 otrzymało wskazania do dalszego przeprowadzenia dokladniejszych badań.

Badania wykonywala Oddzialowa Oddziału Gruźlicy i Chorob Płuc- Pani Anna Rafacz. Z kolei odczytywaniem wyników zajmował się lekarz medycyny z Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc Pan Dariusz PiskorzTo lekarz, który bezposrednio odczytywał wyniki badań spirometrycznych i jezeli stwierdził istnienie pewnych ograniczeń w przeplywie powietrza, sugerował dalsze dokladniejsze badania– informuje Barbara Moskalewicz – koordynatorka ds. promocji zdrowia przy SPZZOZ w Nowej Dębie. –Mam nadzieję, że były to nie ostatnie badania spirometryczne, które zorganizowalismy dla naszego społeczeństwa– dodaje.

/rek

5 KOMENTARZE

  1. Jaki sukces?Winno być : Dramat! 63 osoby skorzystały [color=#ff0000]za darmochę[/color] w mieście. Jaki to promil liczebności mieszkańców ? A pewno z N.D. niestety 2/3 co ja bredzę 1/3 ! zapewne..

    edit_ chociaż nie. Dla tych sześciu osób może to być ważne.Bardzo.

  2. o.k. ale Sukces??! Autor / [color=#ff0000]rek[/color] nim napisze notkę powinien ogarnąć temat – rzetelnie. W cv będzie wstyd i duuuuuł..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here