Sukcesy najmłodszych siatkarek z Nowej Dęby

4

23-04-2012

Zakończyła się faza eliminacji do finału wojewódzkiego Kinder+Sport Puchar Polski 2012 w minisiatkówce. W kategorii \”TRÓJEK\”(dziewczęta klas 5.) rozegrano 3 turnieje. W turniejach tych uczestniczyły 3 drużyny KPS Nowa Dęba.

Pierwszy zespół KPS-u zajmując w turniejach 1. 2. i 12. miejsce bez problemu wywalczył prawo uczestnictwa w turnieju finałowym. W zespole tym grały: Magdalena Milczanowska, Kornelia Dudziak i Kamila Tomczyk. Pozostałe dwie drużyny grały w składzie: Agata Sobieszek, Daria Kamińska, Anna Flis oraz Natalia Strzelczyk, Karolina Karnat, Zuzanna Białek, Magdalena Buras i Jagoda Kopeć.

Dziewczęta uczestniczyły w rozgrywkach dzięki środkom finansowym z budżetu Gminy Nowa Dęba przeznaczonym na wspieranie sportu na terenie miasta Nowa Dęba

Wyżej wymienione dziewczęta stanowią reprezentację Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie. 20 kwietnia 2012 r. w Tarnobrzegu uczestniczyły w rozgrywkach rejonowych szkół podstawowych, gdzie walcząc w gronie zespołów klas 6. mimo, że wszystkie chodzą do klasy 5. awansowały do półfinału mistrzostw województwa, który odbędzie się w Dębicy 25 kwietnia br.

KPS


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here