TARGI PRACY 2012

15

17.05.2012
Tłumy poszukujących zatrudnienia zjawiły się wczoraj w Tarnobrzegu na organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy „Targach pracy”. Wśród nich były także osoby z Nowej Dęby.

Ponad 50 wystawców reprezentowało branżę handlową, ubezpieczeniową, przemysłową, usługową, gastronomiczną i szkoleniową. W targach uczestniczyły również urzędy pracy z okolicznych powiatów, pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP oraz Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu. Swoje stoiska miały szkoły wyższe oraz instytucje szkoleniowe, które zaprezentowały ofertę edukacyjną. Na targach prezentował się także szpital powiatowy z Nowej Dęby.

Ideą targów jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy i stworzenie płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy poszukującymi pracy a pracodawcami. Jak co roku przedsięwzięcie to jest organizowane z myślą o bezrobotnych, poszukujących pracy, osobach niepełnosprawnych, młodzieży, a także wszystkich zainteresowanych odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej.– mówi Teresa Huńka, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu.

/rek

DANE STATYSTYCZNE:


Tabele: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

15 KOMENTARZE

 1. A wasz poseł Pluta zamiast starac sie jakos zwalczac bezrobocie w naszym regionie to głosuje za wydluzeniem wieku pracy ktorej i tak połowa z nas niema albo na czarno pracuje:(

 2. Własnie nasz posel dba aby kazdy do smierci mial prace, co ci sie nie podoba zwiazkowcu NSZZ dalej bys chcial lezec i palic opony

 3. #4:D:D święte słowa!
  aaaaa A Emeryturę pośmiertnie konsumować …:DPsalm 23. ale jaja!
  Aby było jasne – żyjemy dłużej -tyramy dłużej. kropka .Ciekaw jestem czy Grecy zapłacą (na Euro) za hotele w RP:D

 4. 1170 bezrobotnych w MiG Nowa Dęba !
  Rewelacyjny wynik !
  Komu za to pogratulować !
  Tj. ponad 16,5 % mieszkańców nie pracuję ! Proszę odliczyć emerytów, rencistów i dzieci z młodzieżą uczącą się ! Wtedy wyjdzie nam liczba mieszkańców w wieku produkcyjnym !!!!
  Zapraszam do liczenia !
  komu pogratulować takiej wspaniałej sytuacji ?!?!?!?

 5. #9 Burmistrzowi i jego kompanom oczywiście – tutejsza strefa -straszy .JAK BEZROBOTNI I Z CZEGO BURMISTRZU MAJĄ ŻYĆ ?

 6. Do Wszystkich zwolenników tzw Refomy Emerytalnej – widzę że z was po prostu gówniarze. Nie wiecie wcale co to znaczy mieć te kilkadziesiąt lat – lekarze mówią – że jak po 40-stce budzisz się i nic cię nie boli to nie żyjesz. Nie będę się tu rozpisywał – ale wszystkim zwolennikom tejże ustawy ŻYCZĘ PRACY DO 67 LAT NA STANOWISKU ROBOTNIKA np. na odlewni bądź przy maszynach. ZOBACZYMY JAK BĘDZIECIE MIEĆ LATA I BĘDZIECIE ZA…ALAĆ????

 7. Jak w dow**** –
  – To który ząb borujemy panie Premierze – mówi 60 letnia pani stomatolog .. A ręce trzęsą się jej jak budowlańcowi po zagęszczaniu gruntu maszyną.B)

 8. olek nie zatrudniamy nierobów z polany , zbyt żądaniowi są . Niech siedzą dalej w Ham-Burgu na os północ w wielkiej płycie , wysyłając swe dzieci po piwo i grzebiąc w używanych ciuchach.My pracodawcy mamy pracowitych RKL-owców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here