Termomodernizacja budynku ZS1 zakończona

1

Powiat Tarnobrzeski zakończył rzeczową realizację projektu pn.: „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie”.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Całkowita wartość Projektu wynosi 1 079 038,67 zł, w tym:

* dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 672 990,20 zł,
* dofinansowanie ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: 312 490,00 zł,
* wkład własny Powiatu Tarnobrzeskiego: 93 558,47 zł.

Zakres rzeczowy projektu obejmował: ocieplenie ścian powyżej poziomu terenu, ocieplenie ścian poniżej poziomu terenu, ocieplenie stropodachu wentylowanego, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie obróbek blacharskich, wymianę instalacji centralnego ogrzewania.

Dzięki realizacji projektu pn.: „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie” poprawił się zarówno komfort użytkowania obiektu jak i jego estetyka. Zmniejszone zapotrzebowanie na energię cieplną niezbędną do ogrzewania budynku skutkować będzie zmniejszeniem kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Z uwagi na ograniczoną emisję zanieczyszczeń do atmosfery, pośrednio z realizacji projektu skorzystają wszyscy mieszkańcy miasta Nowa Dęba, gdyż poprawie ulegnie jakość powietrza.

Powiat

1 KOMENTARZ

  1. Ja pansa proszę Administrację by /'' autor'' sygnował tekst własny,bezczelnie:) sobą !! –

    powiat…

    powiat – co to q. ma znaczyć??!
    .. a jeśli'' powiat'' jest sprytny? ? :|

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here