Tomasz Biesiadecki wystartował maratonie z serii Cyklokarpaty.pl

9

27 lipca 2012W minioną sobotę 21 lipca odbył się kolejny maraton z serii Cyklokarpaty.pl w miejscowości Koninki.

Wyścig był bardzo ciężki z powodu warunków pogodowych tj od rana padał deszcz który znacznie podniósł trudność trasy. Na najdłuższym dystansie ,,giga,, liczącym według organizatora 70 km i 2800m podjazdów Tomasz Biesiadecki zajął tam 4 miejsce.

W najbliższą sobotę 28 lipca startuje w Gorlickim sprincie rowerowym który organizatorzy reklamują jako jedna z najciekawszych i najlepiej rokujących imprez sportowych jakie do tej pory miały okazję odbyć się w Gorlicach.

Aby zapewnić odpowiedni poziom widowiska sportowego w tym roku na starcie naszego wyścigu stanie 16 najlepszych kolarzy z południowej części Polski, gwarantuję to, że każda z osób która 28 lipca pojawi się na gorlickim rynku będzie miała okazję podziwiać widowisko sportowe najwyższych lotów.

Przemysław Maćkowiak

9 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dla Pana Tomka, ale polszczyzna którą napisano tą notę prasową, woła o pomstę do nieba, a momentami nawet krzyczy…

  2. a jak poszło naszemu kolarzowi na tej imprezie? to było wczoraj wiec może ktoś już coś wie ??? nie pochwali się sam??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here