Transfery: Stal Nowa Dęba ma trzech nowych piłkarzy!

1

Wielki powrót – Andrzej Dudziak zagra w Stali!

Ta informacja na pewno ucieszy kibiców naszego klubu. Trzeba przyznać,
że Andrzej jest piłkarzem o nieprzeciętnych umiejętnościach. Przez wiele lat był kapitanem i podporą defensywy nowodębskiej drużyny. Jednak to tylko wzmocnienie tymczasowe, Dudziak po 6 kolejkach wraca do Francji.

-„O formę Dudzisa jestem spokojny, trenuje z zespołem i świetnie sobie radzi. Zgłaszamy go do ligi, jesteśmy przekonani że wiele da drużynie. Na emigracji cały czas grał w amatorskiej lidze, jednak teraz dostał propozycje od profesjonalnego klubu z  III ligi francuskiej. Po sześciu kolejkach wraca do Francji i oficjalnie przestanie być zawodnikiem Stali. ” – komentuje Damian Diektiarenko, prezes Stali Nowa Dęba.

Młodzi i perspektywiczni – Oskar Wilk i Piotr Bujak dołączyli do Stali Nowa Dęba!

Obaj zawodnicy przychodzą do nas z SMS Resovii Rzeszów i wciąż są młodzieżowcami. Piotrek Bujak jest bramkarzem, jego wielkim atutem jest gra na linii. Dysponuje dobrym refleksem i skocznością. Rywalizacja o miejsce miedzy słupkami z Piotrem Tomczykiem, zapowiada się naprawdę ciekawie.

Oskar Wilk może występować na boku obrony i pomocy. Silny fizycznie i szybki.
Ma dobry przegląd pola i dysponuje dokładnym dośrodkowaniem. Trenerowi Hynowskiemu bez wątpienia przyda się taki zawodnik. Oskar wciąż pragnie zdobywać boiskowe doświadczenie i kształtować swoje piłkarskie umiejętności.
Kibice liczą, że godnie zastąpi Karola Głowackiego.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, jutro do drużyny dołączy napastnik! Transfer jest na ostatniej prostej. Bądźcie czujni! O wszystkim będziemy informować na bieżąco!

stalnowadeba.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here