Trener Adam Bunio dziękuje za głosy

14

30.01.2012

Wszystkim, którzy głosowali na moją osobę w Plebiscycie gazety \”Echo Dnia\” na najpopularniejszych trenerów powiatu tarnobrzeskiego składam serdeczne podziękowanie.

Wybór do trójki najpopularniejszych trenerów odbieram jako wielki sukces pięknej dyscypliny sportu jaką jest badminton oraz wszystkich jej sympatyków, bo takich jest wielu!

Swój wybór do trójki najpopularniejszych trenerów dedykuję swojej Żonie Teresie!

Trener sekcji badmintona MKS \”Stal\” Nowa Dęba Adam Bunio


.

14 KOMENTARZE

 1. Gratuluję III miejsca w plebiscycie !
  Trzymam kciuki w następnym!
  Życzę powodzenia i sukcesów w pasji oraz życiu prywatnym !

 2. Gratulacje.
  Ech gdyby nasi kopacze mieli choć odrobinę takiej pasji, kultury i klasy, no ale cóż piłka nożna zawsze była rozrywką dla największego motłochu, więc czego się spodziewać od naszych piłkarzy i trenerów kopanej. Poza tym przykład idzie z góry, a jak wiadomo prezesem PZPN jest człowiek po podstawówce, który ledwo umie czytać.
  Pozdrowienia Panie Adamie.

 3. – Pycha rodzi się tam, gdzie brakuje ugruntowanego poczucia własnej wartości. Aby wyleczyć się z pychy i zaszczepić przeciwko niej, musimy odkryć swoją immanentną, podstawową wartość, którą dzielimy ze wszystkim, co żyje. W przeciwnym razie będziemy zadręczać siebie i innych. Pycha tyrana, nie zważając na ofiary, będzie nam kazała nieść światu obowiązujące dobro, a pycha żebraka – zadręczać siebie pracą i poświęceniem po to, aby zadowolić innych i zapewnić sobie ich przychylność.

 4. Nie znam się na badmintonie. Ale cieszę się, że osoba z Nowej Dęby zajęła III miejsce wśród trenerów a nasza zawodniczka Kasia 1. Dlatego gratuluje Panie Adamie.

 5. Gratulacje! To sie nazywa człowiek z pasją. Szkoda tylko ,że polski sport poza piłka nożna opiera się na pracy pasjonatów i społeczników co sami strugają sobie karabiny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here