Turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba

13

W dniach 12-14 września 2014 r. na kortach tenisowych SOSiR, odbył się turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba. W turnieju głównym wystartowało 16 zawodników, którzy rywalizowali w systemie pucharowym.

Po zaciętych i stojących na wysokim poziomie sportowym meczach, grze fair play, wyłoniono zwycięzców w turnieju głównym oraz turnieju pocieszenia.

Wyniki turnieju głównego:

I miejsce: Piotr Gładysz
II miejsce: Wojciech Kosiorowski
III miejsce: Zbysław Krasowski
IV miejsce: Łukasz Majdański
Wyniki turnieju pocieszenia:

I miejsce: Bartłomiej Łopata
II miejsce: Mariusz Rozmus

Serdeczne podziękowania dla Pana Burmistrza Wiesława Ordona, który zaszczycił nas swoją obecnością podczas rozgrywania meczy finałowych i uczestniczył w ceremonii zakończenia turnieju, wręczenia pucharów oraz rozdania drobnych upominków./ WK

13 KOMENTARZE

    • Ostapko lansuje sie przed glodnymi emerytami rozdajac wczoraj smierdzace parowki nad zalewem w miejscu grozacym katastrofa budowlana

  1. Na czas kampanii wyborczej Wiesław Ordon powinien wziąć URLOP BEZPŁATNY i nie wykorzystywać urzędu do swojej kampanii wyborczej. Nagle po 4 latach się obudził i robi festyny i festyniki za pieniądze podatników które tak naprawdę są jego kampanią wyborczą. Niech idzie na urlop bezpłatny, niech nie bierze pensji za robienie sobie kampani wyborczej i niech nie wykorzystuje posiadanej przez siebie władzy do tej kampanii.

  2. Gratulacje Piotrek!!! Jestes bardzo dobry tenisista! Jeszcze niejedna wygrana ciebie czeka, poniewaz jestes bardzo konsekwentny w tym co robisz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here