TV TARNOBRZEG: Wieczór piosenki angielskiej

15

03-07-2012r.


W dniu 15 czerwca 2012 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbył się \”Wieczór z piosenką angielską\”. Mogliśmy usłyszeć piosenki w wykonaniu laureatki konkursu „Piosenki Angielskiej Tarnobrzeg 2012” – Weroniki Wyszyńskiej (gitara elektroakustyczna), która wystąpiła z zespołem w składzie:

– Karolina Tabor – gitara klasyczna
– Sylwia Tomczyk – gitara elektroakustyczna
– Łukasz Franuszkiewicz – gitara elektryczna
– Przemek Wit – gitara elektryczna
– Mateusz Kamiński- gitara basowa


FILM: MIEJSKA TELEWIZJA TARNOBRZEG

Występ muzycznie opracował i zaaranżował pan Adam Skolimowski. Koordynację organizacyjną sprawowała pani Ewa Kieliszek. Widzowie mogli usłyszeć gitarową muzykę klasyczną, pop, rock i balladę.

W programie znalazły się utwory:
w wykonaniu Weroniki: Back to Black – Amy Winehouse, Romance de Amour i Lagrima, Emmy Curl – No moon, Somebady that Iused to know – Gotye, w wykonaniu Sylwii: Mettalica – Nothing else matters, Led Zeppelin – Stairway to Heaven, w wykonaniu Karoliny: Berceuse pour Carla oraz Tears in Haven w wykonaniu Sylwii, Weroniki i Karoliny.
Cały zespół wykonał utwory: Imagine – Johna Lenona, Wonderwall – Oasis, Kentish Town Waltz – Imeldy May, Russian Red – Furtaventura oraz dwa utwory instrumentalne.

Wieczór z piosenką angielską cieszył się wielkim powodzeniem. Licznie przybyli widzowie z entuzjazmem oglądali występ nagradzając wykonawców brawami.

tekst: SOK
film: MIEJSKA TELEWIZJA TARNOBRZEG

15 KOMENTARZE

  1. Lagrima jest dobrze ;) Jeszcze tylko Romance de Amor nie Amour, Somebody nie Somebady, Tears in Heaven nie Haven i John Lennon nie Lenon. Przepraszam ale zawsze poprawiam błędy bo rażą w oczy, pozdrawiam :)

  2. Bardzo sympatyczny koncercik. Raz w miesiącu coś takiego można by robić. Nie kosztuje to wiele nic, poza lekkim poczęstunkiem, dzieciaki się prezentują i mają sprawdzić przed żywą publicznością. Może kiedyś jakieś jam-session w kawiarence SOK?

    Nie-do-poznania repertuar. Zawsze w SOK szaleli jacyś neo-punkowcy. A tu proszę, taki kameralny składzik.

    Panie Adamie, proszę szukać kolejnych utworów dla tego zespołu. My na pewno przyjdziemy.

  3. wERONIKA, mATEUSZ, łUKASZ !!!!! ROBICIE WIELKIĄ RZECZ, JESTEM Z was DUMNA, MACIE WSPANIAŁĄ PASJĘ, POKAZUJECIE ŻE WYSTARCZY TYLKO CHĘĆ, PRACA I …gratuluje I GORĄCO wAS POZDRAWIAM ! pOWODZENIE

  4. Ktoś napisał :"Koordynację organizacyjną sprawowała pani Ewa Kieliszek". A ja powiem : ta pani nie może nic organizacyjnie skoordynować – nawet siebie i swoich poczynań !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here