Udany turniej i festyn w Jadachach

5

Turniej piłkarski na zakończenie Wakacji 2014. Wygrała drużyna Stali Nowa Dęba. Udział wzięło 4 drużyny w tym 3 z Jadachów. Najaktywniejszym zawodnikiem zawodów został Maciej Zych z Team3 Jadachy. Puchary ufundował i wręczył Burmistrz Wiesław Ordon. Pogoda nam dopisała więc się świetnie bawiliśmy. O godz. 17:00 rozpoczęliśmy mecz LZS Jadachy-Radosan Radomyśl, który niestety zakończył się naszą porażką 3:4 ;(. Bramki dla nas strzelali: Wolan Rafał, Wolan Marcin i Marek Tomasz. Porażkę osłodził nam Festyn na którym w rytm dobrej muzyki serwowanej przez zespół SOFT bawiło się mnóstwo osób. Jak zwykle do późna przy sztucznym oświetleniu graliśmy w Speed-Ball i dzieci mogły pozjeżdżać z darmowej zjeżdżalni:)
Dziękuję gościom za przybycie na naszą zabawę!
Dziękuję naszym sponsorom:
-U.M.i Gm. Nowa Dęba
-Bogdan Tomczyk
-Nadleśnictwo Nowa Dęba
-Firma Biliński
-SOK Nowa dęba za udostępnienie zjeżdżalni dla dzieci.
Dziękuje za pomoc w organizacji całemu zarządowi LZS Jadachy
oraz Panu Sołtysowi Józefowi Grdeń. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję przygotowania obiektu pod imprezę i już dziś zapraszamy na kolejne zabawy organizowane przez nasz LZS. A napewno jeszcze coś zrobimy (być może w ostatni dzień roku )

TOMASZ WOLAN – prezes LZS Jadachy

5 KOMENTARZE

    • Tak. Promuje się przed wyborami. Kupuje audycje w telewizji za publiczne pieniądze oraz puchary za kase podatników po czym je rozdaje udając wielkiego sponsora hehehe

  1. W dzielnicy Dęba Wies też nie tak dawno po raz pierwszy od zawsze był jakiś festyn na placu zabaw.
    Czyżby nagle nasz burmistrz przypomniał sobie o dzielnicy Dęba i o dzieciakach , jakoś nie mogę uwierzyć w jego nagłe olśnienie ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here