Ukradł kobiecie porfel w sklepie! Wpadł w ręce Policji

12

Na jeden miesiąc trafił do aresztu 49-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, który ukradł kobiecie portfel. Zdarzenie miało miejsce w Nowej Dębie ,łupem złodzieja padły dokumenty, karta bankomatowa i 300 złotych. Jak ustalili policjanci wydziału kryminalnego, w ubiegłym roku mężczyzna dopuścił się podobnej kradzieży. Sprawca usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

 

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10, w jednym ze sklepów w Nowej Dębie. 49-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, wykorzystał nieuwagę kobiety i z torebki ukradł jej portfel. Łupem rabusia padły dokumenty, karta bankomatowa oraz pieniądze w kwocie 300 złotych. Całe zdarzenie zauważyła ekspedientka, która natychmiast zaalarmowała policjantów. W tym czasie złodziej uciekł ze sklepu.

Funkcjonariusze po ustaleniu rysopisu sprawcy przestępstwa ruszyli w pościg. Po kilkunastu minutach na jednej z ulic Nowej Dęby zatrzymali złodzieja. Jak ustalili mundurowi jesienią ubiegłego roku 49 – latek, okradł w Nowej Dębie kobietę, której zabrał portfel oraz wybrał z konta pokrzywdzonej 2 tysiące złotych.

Podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wobec podejrzanego 49-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres jednego miesiąca.

POLICJA

12 KOMENTARZE

  1. jesteście pewno religijni.. Tam dłoń odjąć,tu jaja obciąć i wolno puścić.. groza . to te katoliki tak – miast pysk nadstawiać – lepiej -przy****.! ciekaw jestem czy panbuk wasz to pochwala..
    Raczej tak.

  2. co za bzdury!!!!!!!!!
    Przecież tego gościa złapała sama pokrzywdzona, a ekspedientki sklepu przed jego ucieczka zamknęły drzwi i czekał w sklepie na przyjazd policjantów. Człowieku skąd ten artykuł , tu są same brednie ( no oprócz tego, że faktycznie koleś ukradł kobitce portfel z dokumentami)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here