UNIDEZ na targach w Hanoover Messe

0

Nowodębski UNIDEZ zaprezentował się na najważniejszych na świecie targach innowacyjnych technologii przemysłowych Hannover Messe 2017. W wydarzeniu uczestniczył również wicepremier Mateusz Morawiecki.

– Tegoroczne targi były nie tylko okazją do prezentacji naszej firmy i naszych produktów, ale również wielu rozmów zarówno tych biznesowych jak i politycznych – mówi Halina Wilk, prezes UNIDEZU.

I nic dziwnego oprócz przedstawicieli polskich firm rozlokowanych w pawilonie o powierzchni 1,2 tys. M2 , na stoisku obecni byli Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, osiem regionów, pięć Specjalnych Stref Ekonomicznych i Urząd Dozoru Technicznego. W sumie, podczas wystawy, także w ogólnej przestrzeni targowej, zaprezentowało się ok. 200 rodzimych przedsiębiorstw, w tym start-upów.

Targi w Hanowerze to doskonała okazja do kompleksowej promocji polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej i budowania silnych polskich marek w dziedzinie wysokich technologii. -Nasze produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością, a polskie firmy z sukcesem działają na zagranicznych rynkach i są doceniane przez nawet najbardziej wymagających odbiorców – dodaje Halina Wilk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here