UNIWERSYTET LATAJĄCY ODWOŁANY

14

Towarzystwo Kultury Powszechnej Ratusz informuje, że z powodów niezależnych od organizatorów, zapowiadany na dzień dzisiejszy panel dyskusyjny na temat powodzi nie odbędzie się. W wyniku nagłych obowiązków służbowych prelegentów musieliśmy podjąć decyzje o zmianie terminu spotkania. Przepraszamy wszystkich zainteresowanych.

TKP Ratusz

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

14 KOMENTARZE

 1. Łatwo wygłaszać # 2 taką opinie??
  Na pewno wszystko w swym życiu – [color=#cc0000]Zawsze[/color]
  ci wypala – każdy pomysł/projekt/ zamyślunek – spoko / też tak chcę!!

 2. Urf – # – Drastycznie ci odpowiem – teoretycznie – Chcesz wyjechać np. do – ja wiem – Hondurasu ?[[:)]] – no w tym roku nie wypaliło :(:( /
  to może do babci? A tu babci się raptem umarło.. – się czujesz jak ''półgówek '' /bez swojej winy strugasz z siebie …..:|:|

 3. Wszyscy zaproszeni jak raz dostali ataku pracoholizmu nagłego i nie mogli przybyć na dużo wcześniej zaplanowane spotkanie?Niesamowite.A Ty łykaj to jak pelikan.

 4. nie łykam;) może ICH cymbały bolą? tj. ubolewają :D:D:D
  Każdemu się zdarza / nie każdy ciągnie publiczny wikt.
  ADMINISTRATOR jak wytłumaczy brak – [b][size=16]KORONOWANYCH GŁÓW ??B)B)B)[/size][/b]

 5. Chyba Was nie specjalnie lubią ! A może lepiej będzie jak do spotkania nie dojdzie bo możecie jeszcze jakieś pytanie zadać na które prelegenci nie będą mieli odpowiedzi albo będzie ona niewygodną odpowiedzią. A tak to lepiej zrzucić na obowiązki służbowe i po kłopocie. A Ostapko ze swoją kamandą znowu na głupków wyjdą .
  A dlaczego nie ! Przecież to u nas takie popularne.

 6. łaaaaaa… ludzie poprzewracało się w głowach? i tak może 10% z tych którzy się tu udzielają przychodzi na spotkania ;)

  chcecie zobaczyć żenadę i zero profesjonalizmu? zapraszam na każdą kolejną sesję Rady Miejskiej… ubaw po pachy :D hahhaha

  raczycie opluwać ludzi którzy działają pomimo, że władza żadnej maści im nie pomaga, czy czerwona czy niebieska RATUSZ jest dla nich zerem. wolą wydawać pieniądze na znajomków z innych miast..
  ale jeśli coś nie wypali od czasu do czasu to jest to na ustach wszystkich. taki zaściankowy charakter nowodębskich buraków, którzy samemu nie potrafią pozbierać odchodów własnego psa, ale innym patrzą na ręce.. bo oni sami tacy idealni.

  to tyle :P

 7. Thorgal ! Piszesz, że [quote]chcecie zobaczyć żenadę i zero profesjonalizmu? zapraszam na każdą kolejną sesję Rady Miejskiej… ubaw po pachy[/quote] – ale skąd ty to wiesz przecież sam nie chodzisz na sesję ! Nie widziałem cię tam no chyba że masz czapkę niewidkę!

 8. oczywiście, że sam nie chodzę :) zawsze otacza mnie grono dziwnych ludzi, którzy podnoszą rączki i głosują zgodnie z ruchami pasterza pokrzywdzonych, zdobywcy pucharu i człowieka któremu pierwszemu udało się przepłynąć całą długość basenu… (basenu który zresztą zaraz po otwarciu został zamknięty.. okazało się, że kumple chyba mniej przykładali się do pracy a bardziej do gołdy z lodem)
  i tak w tym grajdołku gra orkiestra NAdęta.. :)
  czapka niewidka? czy naprawdę mi jej potrzeba, aby wpadać na z góry wyreżyserowane przedstawienia.. przy których nawet Teatr Narodowy okazuje się zwykłym kiczem. otóż nie.. używam po prostu nadprzyrodzonych zdolności człowieka który nie wyróżnia się z tłumu… co nie oznacza, że nie widzi jak przez pokoje biurowe leci wał za wałem.. bynajmniej nie przeciwpowodziowym :)
  Ż E N A D A! i tyle…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here