Utrudnienia na drogach w związku z wyścigiem Tour de Pologne

10

Kolarze biorący udział w III etapie 71. Tour de Pologne wjadą na teren naszego powiatu 5 sierpnia br. drogą krajową relacji Kielce – Rzeszów w Tarnobrzegu. Policjanci ruchu drogowego będą zabezpieczać trasę przejazdu peletonu.

W najbliższy wtorek na terenie województwa podkarpackiego zostanie rozegrana część III etapu 71. Tour de Pologne. Trasa wyścigu prowadzić będzie m.in. drogami Łążek koło Tarnobrzega – Nagnajów – Rzeszów. Wjazd kolarzy na teren naszego powiatu nastąpi około godz. 16.30 w Nagnajowie drogą krajową nr 9 na moście nad rzeką Wisłą. Policjanci, w celu zapewnienia bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy.

Trasa wyścigu zostanie podzielona na trzy odcinki przebiegające drogami powiatu tarnobrzeskiego:

Odcinek pierwszy – tarnobrzeskie osiedle Nagnajów – droga krajowa nr 9 relacji Kielce – Rzeszów (drogi dojazdowe do piekarni, cegielni i innych obiektów w tym rejonie)

Odcinek drugi – droga krajowa nr 9 od skrzyżowania z drogą w kierunku Dąbrowica, Chmielów, Jadachy, Tarnowska Wola do skrzyżowania w kierunku miejscowości Alfredówka koło Nowej Dęby.
Odcinek trzeci – teren miasta Nowa Dęba do granicy powiatu tarnobrzeskiego.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

POLICJA

10 KOMENTARZE

 1. Czyliw jakich godzinach bedzie calkowicie zamkneita 9ka i na jakich odcinkach
  Skoro wyscig Kielce Rzeszow rozumiem ze cala 9ka od Łoniowa do Rzeszowa będzie momentami cąłkowicie zamknieta
  Tylko pytanie w jakich godzinach
  Bo to że będą o 16.20 w nagnajowie to nic nie mówi
  ILE PRZED PRZEJAZDEM PELETONU bedzie zamkniete

 2. Zamiast się cieszyć że tak znany wyścig przejeżdża przez N.Dębę to tytuł artykułu sugeruje jakby miała nastąpić jakaś tragedia. Amatorszczyzna w wykonaniu p. Redaktora.

  • Nie wiem z czego się tu cieszyć jak ktoś o tej porze z pracy będzie wracał a tu dodatkowe pół godziny zmarnowane

  • wie bo jest napisane jak przejada pierwszy odcinek,potem drugi, po drugim trzecii wpadna do Majdanu w powiecie Kolbuszowskim i znowu do poczatku pierwszy,drugi i trzeci i juz beda w Kolbuszowej wykapia sie w Nilu i chajda dalej

 3. Droga Krajowa nr.9 jest relacji BARWINEK – RADOM. I nigdy nie przebiega przez Kielce. Z geografią widzę – kiepsko redaktorze, oj kiepsko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here