W Cyganach już mają radnego. Bez wyborów!

12

Marian Tomczyk z Cyganów, w gminie Nowa Dęba kończy kadencję w dobrym nastroju. Już wie, że zasiądzie w nowej Radzie Miasta i Gminy Nowa Dęba, ponieważ jest jedynym kandydatem ze swojej miejscowości. Cygany to samodzielny okręg wyborczy i przysługuje im jeden z 15 mandatów, o które będą walczyć mieszkańcy gminy Nowa Dęba. – To dziwne uczucie nie mam z kim rywalizować – przyznaje radny Tomczyk. – Z drugiej strony spadł mi kamień z serca, bo może mieszkańcy docenili to, co zrobiłem dla nich w minionych latach. Chociaż wiem, że wszystkim nie można dogodzić, bo pieniędzy brakuje, a Cygany przez wiele lat były zaniedbane. Zostały nam cztery kilometry dróg do utwardzenia i mam nadzieję, że każdy będzie miał asfalt.

mariantomczyk

Dla radnego Tomczyka będzie to już trzecia kadencja w Radzie Miasta i Gminy Nowa Dęba. Radny debiutował w latach 2002 – 2006. Potem była czteroletnia przerwa i powrót w latach 2010 – 2014.

Źródło: Echo Dnia

MARIAN TOMCZYK STARTOWAŁ Z WŁASNEGO KOMITETU „NADZIEJA”. ANI KOMITET „RATUSZ” (Marek Ostapko) ANI „NASZ SAMORZĄD” (Wiesław Ordon) NIE WYSTAWILI W CYGANACH SWOJEGO KANDYDATA

12 KOMENTARZE

  • Czas ostatniego tegorocznego pokosu trawy minął bezpowrotnie, więc pole autoreklamy Jasia zostało znacznie zawężone .Jak nie podkręci tempa przy miotle to jako główny przykościelny sprzątacz oraz info. proboszcza dystryktu północ, może zostać przez młodych słusznie wykoszony.

 1. stara wioska Cygany
  leży na terenie dawnej puszczy
  ma dwóch chłopków nieroztropków
  którym ogon się puszy

  jeden rzeznik, drugi lesnik
  jeden rozcina , drugi scina
  jeden brodaty i nie kumaty
  drugi wąsaty nic nie kumaty

  jeden komunał drugi zieleniak ale ich laczy dużżżży nominał.

 2. Coś mi się wydaje że kandydat na burmistrza z „Ratusza” nie strzelił sobie w kolano.
  Przyjmijmy że przegra o fotel burmistrza i nawet nie zasiądzie w radzie gminy.
  Może to być totalna porażka, a mógł kandydować i na fotel burmistrza i na radnego.
  Źle go poprowadzono lub podprowadzono.
  Wtedy ten portal straci czytelnikow.

  • A czemu straci czytelników? Ten portal jest czytany bo tu jest tylko prawda. Raz Ordon podał Ostapke do sądu za artykuł o zalewie ze niby kłamstwa, ale sąd uznał ze Ostapko napisał prawdę. Nigdy przedtem ani potem nikt nie udowodnił kłamstwa portalowi nowadeba info. Kłamstwa są na stronie gminy. Tam piszą ze zalew nie będzie rozbierany i inne dziwne rzeczy. Tam pisali ze z planty są dobrze zrobione. A teraz rozbiera ją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here