W Nowej Dębie działa Biuro Detektywistyczne HARTUM

0

Od tego roku w Nowej Dębie działa Biuro Detektywistyczno-Szkoleniowe HARTUM.

Co ciekawe biuro udziela

BEZPŁATNYCH KONSULTACJI !

Firma działa na podstawie stosownej koncesji MSW nr RD-104/2015 oraz zatrudnia licencjonowanych detektywów, którzy niejednokrotnie swoje doświadczenie i umiejętności nabywali podczas pracy w służbach specjalnych. Wśród detektywów znajdują się również kobiety, które w wielu sprawach są nieocenione jak i niezastąpione.

POLUB „HARTUM” FACEBOOKU
facebook logo

Nadto, centrum „HARTUM” posiada w swojej strukturze laboratorium informatyki śledczej, dzięki czemu dysponuje możliwościami odzyskiwania danych informatycznych zarówno z dysków twardych komputerów jak i telefonów. Dodatkowo współpracując z biegłymi sądowymi oraz wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt firm izraelskich oraz szwedzkich posiada możliwości analizy danych informatycznych w tym ujawniania i zbierania dowodów elektronicznych.

prawda wygląda inaczej

Zakres działania :

WYKRYWANIE ZDRAD I SPRAWY ROZWODOWE 

 

ZBIERADNIE DOWODÓW DO SPRAW SĄDOWYCH

 

POSZUKIWANIE OSÓB I MIENIA

 

USTALENIE MAJĄTKU DŁUŻNIKÓW

 

SPRAWY GOSPODARCZE

 

INFORMATYKA ŚLEDCZA 

 

Jednocześnie Centrum „HARTUM” prowadzi również szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych, ochrony danych osobowych, kryminalistyki (np. sposobu zabezpieczenia dowodów elektronicznych), jak i z zakresu cyberprzestępczości i szeroko pojętego zabezpieczenia cybernetycznego.

Energiczny i doświadczony zespół licencjonowanych detektywów Biura Detektywistyczno-Szkoleniowego HARTUM z siedzibą w Nowej Dębie może pracować dla Ciebie !

KONTAKT

tel. 664-332-662 lub email: biuro@twoidetektywi.pl

oraz www.twoidetektywi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here